Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szyba żyje swoim życiem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Szyba żyje swoim życiem

    Coś się dzieje z szybą. Kluczyk zapłon szyba sama opada,nie reaguje na klawisz,mogę zamknąć tylko z kluczyka w klamce przy zamykaniu,otwiera się też w czasie jazdy ,jak na ten moment mogę ją zrobić lub zablokować? Mam zdjęcia z vcds w załączeniu.Co do poduszek to boczne nie podłączone bo zmienione fotele.
    Załączone pliki

  • #2
    Dobra rozebrałem drzwi. Okazało się się że wtyczka od silnika szyby jest skorodowana jak ją wymienić? Bo na ten moment odłączyłem żeby było można jezdzic6.

    Komentarz


    • #3
      Telefonem zrób zdjęcie wewnątrz gniazda w sterowniku drzwi. Tam też pewnie będzie zielono.
      Znalazłem w telefonie zdjecia. Naprawiałem to w 2019 roku.
      Wtyczka jest OK. Problemem są piny. Ja wymieniałem tylko te uszkodone. Sterownik też był do wymiany bo w gnieździe, skorodowane piny się ułamały.
      Załączone pliki
      Ostatnio edytowany przez koleś; 6390.
      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

      Komentarz


      • #4
        Tak samo to u mnie wygląda ,na ten moment jestem w Nl więc sam tego nie zrobię niestety. A jak dla pewności dałby nowe wiązki w lewych i prawych drzwiach po powrocie? Zawsze to nowe by było i znowu na lata...Robisz takie wiązki może?

        Komentarz


        • #5
          Nie robię. Spójrz ile tam jest kabelków. Bez auta nic nie zrobię. Jakbyś je zostawił na kilka godzin to naprawię wiązkę, którą masz.
          Jak wygląda u Ciebie w sterowniku?
          Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
          Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

          Komentarz


          • #6
            Widziałem tylko wtyczkę którą rozlaczylem i była mokra i troszkę zielona. Musiałem to złożyć spowrotem bo rano do pracy. W sobotę muszę rozebrać jeszcze raz zrobię zdjęcia i przy okazji zajrzę bo po złożeniu nie mogę otworzyć drzwi od środka i musi mi kobieta drzwi otwierać

            Komentarz


            • #7
              Tak to wygląda u mnie, myślę kupić preparat to czyszczenie wtyczek i wypsikac,może pomoże...
              Załączone pliki

              Komentarz


              • #8
                Piny we wtyczce bezwzględnie trzeba wymienić. Piny w sterowniku oczyścić. Po naprawie i poskładaniu zabezpieczyć przed wodą.
                W prawych drzwiach mógłbyś też zajrzeć jak to wygląda. Czy też nie jest do zrobienia.
                Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
                  Piny we wtyczce bezwzględnie trzeba wymienić. Piny w sterowniku oczyścić. Po naprawie i poskładaniu zabezpieczyć przed wodą.
                  W prawych drzwiach mógłbyś też zajrzeć jak to wygląda. Czy też nie jest do zrobienia.
                  To będzie musiało poczekać do czerwca ,wtedy się zrobi dwie strony na raz żeby było z głowy.

                  Komentarz


                  • #10
                    Teraz jak się przyjrzałem to widzę u Ciebie dwa piny w sterowniku urwane. Szukaj sterownika. Jego numer odczytasz z naklejki.
                    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
                      Teraz jak się przyjrzałem to widzę u Ciebie dwa piny w sterowniku urwane. Szukaj sterownika. Jego numer odczytasz z naklejki.
                      Ok dzięki, znowu będę musiał drzwi rozbierać ,ale jak trzeba to trzeba.

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X