Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przycisk regulacji lusterek - dziala tylko prawe, moduł ko.?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    michalrh, a nie ma tak że ten mój moduł musi iść w parze tylko z jednym numerem siłownika podnoszenia szyby ?

    Komentarz


    • #27
      Zamieszczone przez marcin20vt
      michalrh, a nie ma tak że ten mój moduł musi iść w parze tylko z jednym numerem siłownika podnoszenia szyby ?
      nie wiem, jednak na allegro częściej podają numer silniczka niż numer modułu.
      był: VW Golf IV 1.9 TDI AJM '01 ->
      jest: Skoda Octavia 1 1,6 BFQ '04



      komputer VAG - Rybnik i okolice -> info PW.

      Komentarz


      • #28
        Dostałem już jedną propozycję ktoś podobno z forum się odezwał do mnie w sprawie tego modułu, ale sprawa nie jest mocno pilna poczekam sobie i poszukam dalej, a dodatkowo dostałem propozycję od elektronika który mówił mi że można to próbować lutować tylko po prostu trzeba mieć o tym pojęcie i specjalną lutownicę. Ratował ktoś ten element taką naprawą?

        Komentarz


        • #29
          Zamieszczone przez marcin20vt
          Dostałem już jedną propozycję ktoś podobno z forum się odezwał do mnie w sprawie tego modułu, ale sprawa nie jest mocno pilna poczekam sobie i poszukam dalej, a dodatkowo dostałem propozycję od elektronika który mówił mi że można to próbować lutować tylko po prostu trzeba mieć o tym pojęcie i specjalną lutownicę. Ratował ktoś ten element taką naprawą?
          mi mój stary moduł lutował przyszły szwagier ale jeszcze nie sprawdziłem czy działa, bo dorwałem na allegro identyczny jak ja mam.
          był: VW Golf IV 1.9 TDI AJM '01 ->
          jest: Skoda Octavia 1 1,6 BFQ '04



          komputer VAG - Rybnik i okolice -> info PW.

          Komentarz


          • #30
            Aha ja może oddam swój w ręce specjalisty, zobaczymy co wykona. Wierzę w niego heee :P Tylko mówi że ma tyle roboty że w kolejce ciut będę musiał poczekać ale już mnie zapisał :lol:

            Pozdrawiam,
            Marcin

            Komentarz


            • #31
              Doszedlem ładu i nie był to moduł.Jeden przewod złamany w kostce przy module-co powodowało brak centralnego z pilota w drzwiach kierowcy i sterowania lewym lusterkiem oraz diody.Została sprawa brzeczyka i oswietlenia i podswietlenia w drzwiach.Albo zamek do wymiany albo zimne luty albo zmiana styków.
              Marcin

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X