Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

po raz kolejny czujnik temperatury G2/G62

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • po raz kolejny czujnik temperatury G2/G62

    Mi znajomy wulkanizator doradzał po 2,3 przód/tył do codziennej jazdy.

  • #2
    po raz kolejny czujnik temperatury G2/G62

    Witam mam problem po raz 3 albo 4 w tym roku z czujnikiem tzn. ciągle się psuje za pierwszym razem były wachania temperatur podczas jazdy. btł czarny kupiłem zielony (z wyrytymi znaczkami audi VW skoda seat) bo są zamienne podobno wtyczka pasowała itd wszystko grało na liczniku pokazywało 90stopni w wagu 88-89 działąło przez około 1 miesiąc, może trochę więcej. Potem przekłamywał o 20 stopni ecu a licznik. kupiłem kolejny od znajmoego mechanika miał go w woreczku jak z serwisu tzn na nim nr czujnika znaczki skody audi seata i vw) był czarny taki jak miałem oryginał działał 2 miechy i znów na liczniku nie całe 90 i waha się. po podpieciu na instrumentach 83-87 stopni na ecu 91 do 97. Jaki kupić teraz ten czujnik zamiennik czy do skody i kupić. Normalne że tak padają?? Pomóżcie coś

    Pozdrawiam Krzysiek

    p.s w miedzy czsie jeszcze mechanik mi założył zielony ale też nie działał od początku

    Komentarz


    • #3
      Od razu trzeba bylo kupić dedykowany czujnik w ASO... i mialbys spokoj
      Przemek
      DIAGNOSTYKA GRUPA VAG
      A6 C4 Avant 2.5 TDi AEL quattro
      80 B3 Limo 1.6 TD SB

      Komentarz


      • #4
        od jakiegoś czasu, czujniki niby ori z allegro, sypią się na potęgę
        więc lepiej z ASO
        ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
        ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
        poprzednie modele:
        ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
        ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
        O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

        Komentarz


        • #5
          Po doświadczeniach z poprzednim samochodem (VAG oczywiście) powiem jedno - tylko i wyłącznie ASO.... Nie wiem skąd mają te na allegro ale nigdy nie przetrwały dłużej niż pół roku...

          Zamienniki to totalna porażka była, zawsze pokazywały źle.

          Kupiłem w końcu oryginał w ASO skody i już do końca mojej przygody z tym samochodem miałem święty spokój.

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez iFi
            Po doświadczeniach z poprzednim samochodem (VAG oczywiście) powiem jedno - tylko i wyłącznie ASO.... Nie wiem skąd mają te na allegro ale nigdy nie przetrwały dłużej niż pół roku...

            Zamienniki to totalna porażka była, zawsze pokazywały źle.

            Kupiłem w końcu oryginał w ASO skody i już do końca mojej przygody z tym samochodem miałem święty spokój.
            +1
            też miałem "ori" z allegro - przez 2mc :lol:

            Komentarz


            • #7
              potwierdzam cos jest nie halo z tymi czujnikami. kupowalem w hurtowni oryginal po ok 2 tyg zaliczyl padake - chyba jaks seria ...
              pablo_doctor

              Rozdawajmy sobie punkty za rzeczowe informacje

              CB-RADIO MIDLAND 220 modyfikowany - /15W Roger Beep / , odwiercona antena na środku dachu - obecnie LEMM 160

              http://picasaweb.google.com/pablo.doctor.OCP www.zuart.pl

              Komentarz


              • #8
                ​​​​​​ Koledzy pytanie. W VCDS czujnik G62 wskazuje 77 stopni zegary sztywno 90 stopni. Auto po lekkim rozgrzaniu przerywa, obroty na zegarach sztywno ale w VCDS pokazuje skok między 840 do 920. Może być wina owego czujnika?? Wklejam foto temp na zewnątrz podczas zdjęcia 18 stopni
                Ostatnio edytowany przez eros662; 16502.
                SKODA OCTAVIA TOUR
                1,9 TDI 130PS 295Nm SLX ELEGANCE
                BLACK COMBII
                SOFT by BRK -TUNING + JEDNOMAS G60

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X