Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

jaki alarm by dzialał centralny i komfort

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • jaki alarm by dzialał centralny i komfort

    alebazi83 nie zwracam na to uwagi, ale pewnie działa

    [ Dodano: Sro 28 Maj, 14 13:54 ]
    tak same sie przygaszaja

  • #2
    jaki alarm by dzialał centralny i komfort

    witam mam oc1 98 r i mam zamiar podlączyć mu alarm tylko z tego co widze do centralnego mam piloty firmy noxon niewiem czy to ori czy nie .Z tąd moje pytanie w jaki sposób założyć alam by dzialal alarm centralny i system komfort z jednego pilota. jakiej firmy? i w jaki sposób ? by nic niepopsuć prosze o wskazówki i gdzie znajdują sie moduły .prosze o schematy pozdrawiam i z góry dziekuje za wskazowki.

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez adama83
      centralnego mam piloty firmy noxon
      Czyli dokładany. W sumie każdy alarm który ma wysterowanie centralnego. Z tanich Stig z lepszych takich porządnych SEO.
      Gdzie jest zamontowany to musisz sobie znaleźć. Pewnie koło przekaźników. Ale jak nie masz bladego pojęcia to daj jakiemuś elektrykowi
      FIAT Service

      Komentarz


      • #4
        zakladalem juz alarmy w swoich autach tylko nigdy do komfortu jak by hodzilo o zwykly alarm i centralny to bym niepytał .

        Komentarz


        • #5
          skoro mas juz zjakis alarm podlaczony i chcesz go zamienic na inny , to jaki problem ? probówka w dłoń i badasz , lutownica i temat załatwiony
          nie za bardzo rozumiem w czym jest problem
          jesli chodzi o kabelkologie to na tym forum jest pelno tematow jaki co i gdzie podlaczyc , nawet dwa tyg temu byl temat o tym , nie mowie już o googlach

          a w twojej skodzie jest wlasnei zwykły centralny i potrzebny jest zwykły alarm hehehe
          jest O1 RS 1.8T XENON
          była O1 1.9 TDI AGR

          Komentarz


          • #6
            ok dzieki

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X