Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

komunikat ,,olestand prufen,,

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • komunikat ,,olestand prufen,,

    Mając jeszcze Felicję podobne objawy miałem jak był problem z przegubem wew.

  • #2
    komunikat ,,olestand prufen,,

    Witam
    Nie mogłem znaleźć odpowiedniego wątku więc pozwoliłem sobie założyć. Pojawił mi się komunikat ,,olestand prufen,, znaczy sprawdź poziom oleju w silniku. Sprawdziłem i okazało się że jest minimum a że zbliżał się czas oleju a nie miałem nic na dolewke to zmieniłem olej poziom odpowiedni ale komunikat cały czas się pojawia przy odpalaniu. Od wymiany zrobiłem ok 500km, vagcom tego nie wyłączył ani znana mi kombinacja przycisków. Czy ktoś wie jak pozbyć się tego komunikatu?
    1.9 - 130km

    Komentarz


    • #3
      Spróbuj jeszcze raz otworzyć i zamknąć maskę.
      BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

      SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

      Komentarz


      • #4
        Maskę kilka razy otwieraniem i zamykałem
        1.9 - 130km

        Komentarz


        • #5
          Dy3mek, a wyświetla ci się na MD ikonka otwartej maski?
          przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

          wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

          Komentarz


          • #6
            No właśnie kontrolka nie włącza się na MD. Pokazuje wszystkie drzwi otwarte i tylną klapę ale przedniej maski nie pokazuje.
            1.9 - 130km

            Komentarz


            • #7
              No i dlatego świeci CI się kontrolka oleju. Musi rozpoznać otwarcie maski, żeby uznać że dolałeś oleju.
              BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

              SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

              Komentarz


              • #8
                Dy3mek, sprawdź zamek maski i jego czujnik- tam leży przyczyna
                przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                Komentarz


                • #9
                  Dziękuje panowie za pomoc. okazało się że przewód pękł przy samym czujniku w taki sposób że jak nie uda mi się rozebrać tego czujnika to nie połatam tej wiązki. Nie wiecie czy są one dostępne i intercarsie? czy zostaje aso?
                  1.9 - 130km

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X