Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Antena i przewód

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Antena i przewód

    adamwo,
    diesel by palił przy twojej jeździe - 190-250 - z 11 jak nic - nie ma bata
    VW Blog

  • #2
    Antena i przewód

    Witam poprzedni właściciel uciął przewód przy radiu, dosztukowałem go ale gra to okropnie tylko rmf gra jako tako. Czy przewód od anteny do radia jest w całości czy z anteny wychodzi kawałek przewodu z wtyczką potem jest przewód i na końcu znów jest wtyczka następnie kabelek właściwy z końcówką do radia ? Nie mogę nigdzie znaleźć jak to jest . Mam ori antene z wzmacniaczem do grupy vw i na tej podstawie wnioskuję że antena składa się z 3 części antena przedłużka i końcówka do radia jednak nie jestem w stanie stwierdzić jak wygląda to u mnie bez rozbierania, jeśli jest to łączone to wymiana przewodu miedzy anteną a końcówką do radia będzie zbędna. Pomocy. Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      Radio> przewód antenowy z końcówkami > stopka anteny > bacik.
      Ten przewód antenowy ma nr 1U1035548A lub 1U1035550D w zależności od VIN

      Komentarz


      • #4
        Jeżeli nie masz oryginalnego radia to będzie slabo grało, brak kupić separatora i będzie ok.

        Komentarz


        • #5
          Separator jest i nie gra. Końcówka przewodu od str. radia chodź to poskładałem/polutowałem nie gra jak ma grać. Czy poza ASO można gdzieś dostać taki kabel jakie musi mieć końcówki od strony podstawy?

          Komentarz


          • #6
            Może kupi, trzeba pytać z końcówką raku-2
            A może kupić kabel koncentryczny i końcówki, polutować i z głowy.

            Komentarz


            • #7
              Chyba jeszcze spróbuję , kupię separator może ruszy ale to lutowanie 3 włosków miedzi nie jest banalne ;/ . Pozdrawiam

              Komentarz


              • #8
                Apropo tematu zeby mi kupiony blaupunkt banglal w o1 to musze jeszcze zalozyc separator na kablu antenowym??

                Komentarz


                • #9
                  koledzy miałem problem z radiem jak kupiłem auto. Kombinowałem z separatorem, ale też nic to nie dało. Okazało się, że po odkręceniu anteny, wzmacniacz w podstawie anteny był mocno sfatygowany. Z wujkiem wyrzuciliśmy go, a kabel został zamontowany do bata i działa o niebo lepiej. Nawet słabsze stacje wyłapuje.

                  P.S. Separator chyba jeszcze gdzieś mam... Jak znajdę to mogę opchnąć
                  ...nie ma to jak Octavia :drive:
                  >>> STOP PIJANYM KIEROWCOM!!! <<<

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X