Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Drzwi Tylne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Drzwi Tylne

    Po 5 miesiącach? Weź nie strasz. Mam je u siebie od miesiąca. Świecą naprawdę bardzo fajnie, pobocze jest szeroko oświetlone, na długich mam super zasięg, bielsze światło i jazda nawet we mgle stała się łatwiejsza.

  • #2
    Drzwi Tylne

    Witam klubowicze.Mam takie mały problem gdy otworze drzwi z centralnego wszystkie się otwierają i zamykają gdy wcisne na zamkniecie zamkna sie Oktavia Kombi .Ale tylne drzwi od strony kierowcy gdy wsiądzie za mna pasażer i chce wysiadac i ciagnie za klamke od srodka raz sie otwierają a nie kiedy trzeba wyjsc i otworzyc od zewnątrz żeby sie otworzyły. :?
    Arczi

    Komentarz


    • #3
      Bartnikk, nie wiem czy ten problem nie dotyczy zabezpieczenia "tzw. zabezpieczania dla dzieci", bo po tym ze środka nie można otworzyć drzwi, a jedynie z zewnątrz.

      Error 404

      Wydaje mi się, że najlepiej byłoby zdjąć tapicerkę z drzwi i sprawdzić co się dzieje w środku.
      Może to też być problem z linką od klamki. Na Twoim miejscu rzuciłbym też okiem na zamek i przesmarował go.

      W tym temacie też możesz znaleźć: Forum - Octavia Club Polska
      ...nie ma to jak Octavia :drive:
      >>> STOP PIJANYM KIEROWCOM!!! <<<

      Komentarz


      • #4
        oki dzieki za podowiedz sprawdze sobie to chociaż wydaje mi się ze to nie jest zabezpieczenie bo sprawdzalem to ale sprawdze ten zamek przesparuje to i zobaczymy efekt
        Arczi

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X