Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak podgrzewania foteli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Brak podgrzewania foteli

    bartman, nie bądź śmieszny, nie chce mi się z Tobą polemizować, A jaka ta moja skomplikowana sprawa? mam umowy, wszystko. Mówiłem, że nie znasz sprawy. Utkwiło na szczeblu sądu - bo mają burdel. Najlepiej to niech nic w tym sądzie ani sędziowie ani Panie w biurze podawczym nie robią, bo mają cięższe życie niż my wszyscy, co za biedactwa....naprawdę. Czy ty widzisz człowieka czy druk podawczy jak do Ciebie ktoś mówi? Masakra takie podejście. A nawet jak widzą druk, to warto żeby podstawowe pojęcie te Panie miały, a nie tylko pier....co do garnka włożyć i co w tv leci. Broń dalej tych paranoi, ja to widziałem na własne oczy i nie mam zamiaru tego bronić. To nie dlatego, że to sąd, tylko każda instytucja jakby w sposób niewydolny była zarządzana i ustawiona bym to krytykował. A tak jest czarno na białym. Wyrażam swoje zdanie, z Twoim się nie zgadzam. Burdel jest, złe ustawienie pracy, nieznajomość tego co robią wśród samych pracowników, zmęczenie i za dużo roboty to inna kwestia. Ja po to idę do sądu, żeby ludzie,którzy się na tym powinni znać nakierowali, bo ja nie muszę się znać na procedurach, bo jestem szarakiem i prawa nie kończyłem.A to tak wygląda, żeby założyć sprawę to najlepiej studia z prawa mieć chyba i jeszcze znajomka w sądzie. To nie jest podejście do ludzi, tylko antyludzkie. Inny przykład potwierdzający tę tezę - parking pod rejonowym w Gdańsku - ludzie nie mają gdzie stawać, bo zakazy przed sądem na chodnikach, zero parkingu, nawet płatnego, a szlabanik i pracownicy mają do dyspozycji wyj...ogromny parking. O czym my tiu mówimy, prl pełną gębą w sądach jeszcze panuje. To inna kasta.Zresztą wystarczy spojrzeć jak się zdobywa nadal zawód prawnika, sędziego w tym kraju, tylko i wyłącznie po "kablach"
    Człowieku widać, że chyba też tam pracujesz i bronisz tych paranoi. Trzymaj się, bardzo subiektywnie to oceniasz widać, ze swojej pozycji. :wink: koniec offtopa z mojej strony

    [ Dodano: Czw 18 Gru, 14 20:34 ]
    parasite, to prawda, że zawsze patrzy się przez pryzmat swoich doświadczeń. A kto Ci napisał, że ja bym krył? jest krycie - to oczywiste, szczególnie w dużych sprawach, przecież to oczywiste jest....zobacz co się dzieje w świecie polityki jakie paranoje chociażby sądowe mają miejsce, czy jak jakiś wójt zrobi wypadek pod wpływem i ma kolesi w policji, sądach itp
    przecież ja to tępie właśnie. To chyba ty nie jesteś inteligentny , że nie złapałeś przesłania :wink: :P

  • #2
    Brak podgrzewania foteli

    Witam, mam problem z podgrzewanymi fotelami, przestały grzać z tego co widziałem mają wspólny bezpiecznik razem zapalniczką i ogrzewaniem lusterek. Reszta działa wiec to nie bezpiecznik, może ktoś wie jak można to naprawić w garażu bez konieczności wizyty u elektryka.

    Stąd wiozłem schemat bezpieczników:

    Oktavia bezpieczniki
    Tomek

    Sprzedam m3 40m w Częstochowie oś Trzech Wieszczów

    Komentarz


    • #3
      Tomasz73, a o którym bezpieczniku mówisz?
      5. ogrzewanie siedzeń, Climatronic, układ nawiagacji, klapa zamkniętego obiegu powietrza, kierownica wielofunkcyjna, ogrzewanie lusterek zewnętrznych (7,5A)
      44. ogrzewanie siedzeń (15A)
      [ Dodano: Nie 02 Lut, 14 11:15 ]
      Sprawdź jeszcze przekaźniki, są nad pedałami po lewej stronie. Zakryte plastikową osłoną przykręcaną na 2x Torx T20 (chyba T20)
      رافال
      Spoty
      Cause freedom is a lonely road
      My O2FL

      Komentarz


      • #4
        O 5 bo lusterka grzeją , a który w końcu odpowiada za grzanie foteli?
        Tomek

        Sprzedam m3 40m w Częstochowie oś Trzech Wieszczów

        Komentarz


        • #5
          Tomasz73, z tego by wynikało, że i jeden i drugi. Pewności nie mam, że ten albo ten, ale sprawdź też czy masz i czy jest dobry 44. Sprawdzałeś czy są jakieś błędy w kompie?
          رافال
          Spoty
          Cause freedom is a lonely road
          My O2FL

          Komentarz


          • #6
            Byłem w garażu i sprawdziłem, sprawa wygląda tak, bezpieczniki ok, przekaźniki też, ale gdy przekręcam pokrętło fotela kierowcy przekaźnik nie reaguje, gdy nacisnę fotel kierowcy przekaźnik pstryka ilekroć go przycisnę.

            Przy przekręceniu pokrętła fotelu pasażera przekaźnik pstryka normalnie, w ustawieniu na 5 fotel grzeje ale słabo jak się na niego usiądzie to przekaźnik czasami wydaje dziwny odgłos: brzęczy przez kilka sekund.

            Może jakieś sugestie, sprawa jest drugorzędna bo nie ma mrozów - 20, ale lubię jak wszystko jest na swoim miejscu i działa jak należy.
            Tomek

            Sprzedam m3 40m w Częstochowie oś Trzech Wieszczów

            Komentarz


            • #7
              Podpinam się pod temat, mam podobny problem, z tym, że u mnie fotele grzeją normalnie, ale dźwięk, jak się tu dowiedziałem - bzyczącego przekaźnika, jest całkiem irytujący. Jakby cały czas przeskakiwała jakaś iskra w miejscu na lewo od kierownicy. Dźwięk wydobywa się chyba z wywietrznika tego po lewej.
              Laurin & Klement

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez ari38
                Podpinam się pod temat, mam podobny problem, z tym, że u mnie fotele grzeją normalnie, ale dźwięk, jak się tu dowiedziałem - bzyczącego przekaźnika, jest całkiem irytujący. Jakby cały czas przeskakiwała jakaś iskra w miejscu na lewo od kierownicy. Dźwięk wydobywa się chyba z wywietrznika tego po lewej.
                W okolicy włącznika świateł
                Tomek

                Sprzedam m3 40m w Częstochowie oś Trzech Wieszczów

                Komentarz


                • #9
                  Tomasz73, Kolego poradziles sobie z tym? Nie wiem jak Ty, ale ja jestem za słaby w te klocki żeby to po prostu rozebrać i sprawdzić.
                  Laurin & Klement

                  Komentarz


                  • #10
                    Na razie zabrakło mi na to czasu, auto stoi w garażu więc rano jest w miarę ciepło, ale temat ma charakter rozwojowy więc pewnie przy kolejnej wizycie u mechaniora podpytam co z tym fantem zrobić. Liczyłem, że ktoś na forum pomoże ale od dłuższego czasu cisza, może to tylko w naszych autach ogrzewanie foteli szwankuje? :lol:
                    Tomek

                    Sprzedam m3 40m w Częstochowie oś Trzech Wieszczów

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X