Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

akumulator i predkosciomierz wariuja .

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • akumulator i predkosciomierz wariuja .

    Zamieszczone przez dklog
    a nie masz Ty czasem w głowie rykowiska ???
    :jump:

  • #2
    akumulator i predkosciomierz wariuja .

    witam. wczoraj odpalam swoja octavie jade patrze sie zegar predkosciomierza pokazuje raz 40 raz 120 zalezy ile dodam gazu tak jak by zwariował .po czym zauważyłem ze zarzy kontrolka akumulatora .gdy wylaczyłem climatronika po 5 sekundach przestały sie dziać dziwne rzeczy . dodam jeszcze ze gdy stałem na swiatłach spod przycisku swiateł awaryjnych wydobywał sie dziwny dziwek jak byc cos ocierało .gdzie szukac? co sie mogło stac?

    [ Dodano: Pon 03 Lut, 14 09:44 ]
    Teraz przy odpaleniu zauwazylem ze wyłączenie climatronica tez nie pomaga tylko powyżej 3 tys obrotów zaczyna świecić sie akumulator i wariuje zegar .

    Komentarz


    • #3
      Przy takich sprawach zawsze zaczynaj od zmierzenia napięcia na akumulatorze/instalacji.

      Komentarz


      • #4
        Napięcie jest ok .lądowanie jest . przejechałem dzisiaj jakieś 3 km i przy każdym dodaniu gazu mrugaly prawie wszystkie kontrolki tzn hamulec ręczny wskaźnik temperatury oleju i prędkościomierz wariowal .

        Komentarz


        • #5
          Zaglądnij tutaj
          Forum - Octavia Club Polska
          jakby co posiadam kabel vag

          Komentarz


          • #6
            Problem rozwiązany od kręcona masa przy silniku .przez to wszystko wariowalo nie mogłem uwierzyć

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X