Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

elektryczne szyby

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • elektryczne szyby

    Jak padnie włoże jednomasa !!!!!
    Piotrek

  • #2
    elektryczne szyby

    witam szukalem i nic nieznalazlem
    przestala dzialac szyba przednia lewa z dnia na dzien reszta dziala. nieslyczac w dzwiach zerwanej linki a . co moze byc przyczyna ze niedziala ma ktos jakis pomysl ?

    Komentarz


    • #3
      przemek27281, to może być silniczek od podnoszenia szyby.
      رافال
      Spoty
      Cause freedom is a lonely road
      My O2FL

      Komentarz


      • #4
        i tak by padl z dnia na dzien ? cos tam w drzwiach slychac jak pyka jak wciskam guzik. ale wczoraj rozbieralem plastik pod kierownica bo ciaglem kale od cb do akumulatora moze to byc jakas przyczyna ze cos tam wzruszylem ?

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez przemek27281
          i tak by padl z dnia na dzien ? cos tam w drzwiach slychac jak pyka jak wciskam guzik. ale wczoraj rozbieralem plastik pod kierownica bo ciaglem kale od cb do akumulatora moze to byc jakas przyczyna ze cos tam wzruszylem ?
          A i owszem... takie rzeczy nie tylko z dnia na dzień, co i z godziny na godzinę potrafią wyhuśtać się... :evil:

          Jak pod kierą działałeś, to może i jakiś przewodzik uszkodzony został... zdejmij boczek i posprawdzaj czy dochodzi prąd do modułu szyby próbką i będziesz wiedział.
          Moja ex - Łasica
          BHP... budowlanka... - Nasz FanPage

          Komentarz


          • #6
            usterka usunieta ! gdy miałem otwarte drzwi sprawdziłem z ciekawości czy szyba się otworzy i tu ciach niespodzianka -szyba dziala zamykam nie działa wiec stwierdziłem ze przyczyna tkwi w gumowej harmonijce , przetarta izolacja i prawie urwany kabelek. Lutownica w ruch i wszystko śmiga .

            Komentarz


            • #7
              przemek27281,
              Diagnostyka komputerowa samochodów - Poznań i okolice

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X