Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zmiana reflektorów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zmiana reflektorów

    aryziomex, spoko. Będziemy w kontakcie. A pewnie i tak będziemy razem jechać.

    Proszę o podawanie danych do umieszczenia na identyfikatorach! - nick + imię
    Jak od kogoś nie dostanę tych danych będą dopisywane na identyfikatorach na miejscu (wydrukuję część inblanco).

  • #2
    Zmiana reflektorów

    Witam.
    Posiadam skode octavie 1 2001r 1.9tdi to juz po lifcie.
    Lecz mialem ksenony i chce zmienic na zwykłe reflektory poniewaz nie stac mnie na ksenonowe .
    Chciałbym sie dowiedziec czy trzeba przerabiac wtyczke czy sa moze adaptery (przejscowki) z ksenonowej wtyczki na zwykły reflektor. Z gory dziekuje bardzo

    Komentarz


    • #3
      To jakiś dowcip ?
      jest O1 RS 1.8T XENON
      była O1 1.9 TDI AGR

      Komentarz


      • #4
        Nie to nie dowcip lampy ksenonowe mam juz tak zajechane ze polerka nie pomoze a odbysniki wypalone i popekane od zarnikow. od niedawna mam tą skode pare miechow. poprostu poprzedni wlasciciel o to nie zadba.l jeszcze sie zastanawiam moze da sie cos wymyslic

        Komentarz


        • #5
          Dlaczego zaraz dowcip. Zwykłe reflektory, to technika sprawdzona przez wiele dziesiątków lat, przede wszystkim to bardzo tanie rozwiązanie i nie wymaga specjalistycznych (w domyśle drogich) rozwiązań, i takiegoż serwisowania. W zupełności wystarczą w normalnym użytkowaniu samochodu.
          Lampy ksenonowe, to przede wszystkim moda, mają zalety, ale jakim kosztem? Większość jazdy jest w terenie zabudowanym, gdzie tak naprawdę są nie potrzebne. Oczywiście właściciele takowych będą ich bronić, no bo jak to tak, przecież to jest "hit".

          Komentarz


          • #6
            Tylko prosze o odpowiedz jak z ta instalacja??

            Komentarz


            • #7
              Tu jest podany rozkład styków w zwyklym reflektorze Octavii:
              Forum - Octavia Club Polska
              Przy okazji można skorzystać z tego rozwiązania przy montażu "nowych" reflektorów, będzie lepiej niż fabryczne rozwiązanie.

              Komentarz


              • #8
                a pokaż te swoje ksenony takie złe czy drogie żarówki czy drogie same lampy

                Komentarz


                • #9
                  A takie rozwiązanie cię nie interesuje może da rade
                  Regeneracja, Renowacja odbłyśników i reflektorów, polerowanie lamp, regeneracja Xenonów
                  jakby co posiadam kabel vag

                  Komentarz


                  • #10
                    bartek2249, regeneruj lampy a nie zmieniaj i będzie Pan zadowolony k
                    VAG - diagnostyka - kodowania - adaptacje - PIN immo - adaptacje kluczyków
                    Jeżeli post okazał się pomocny kliknij

                    Komentarz


                    • #11
                      bartek2249, lepiej kup sobie nowe zamienniki po przekładaj wszystko z lamp i cisz się praktrycznie nowym xenonem , ponieważ różnica między O1 z ze zwykłymi lampami a xenonami jest taka że przy zwykłych jest ręczna regulacja a przy xenonach automatyczna przez czujniki na osiach to jest jedno a drugie ,sterowanie -zasilanie silniczków jest sterowane innym napięciem ,zwykłe 12V a xeny 5V, także ja bym nie rezygnował z xenonów , nie po to sam osobiście jak i duża większość z nas na forum dąży do tego typu lamp-oświetlenia aby poprawić sobie widoczność , najlepiej to gdybyś mógł się przejechać nocą autem ze sprawnym xenonem i ze zwykłą żarówką wówczas będziesz wiedział o co się rozchodzi .ok
                      pozdro i pomyśl o tym co napisałem .
                      Był ATD 101KM 240NM a teraz jest

                      ARL 185KM 371NM http://forum.octaviaclub.pl/core/ima...lies/smile.png i teraz czuć że auto jedzie http://forum.octaviaclub.pl/core/ima...es/biggrin.png

                      https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-k...5-IDeGVGr.html

                      Komentarz


                      • #12
                        bartek2249, tendencyjnie podłączę się do chłopaków - reanimuj to co masz
                        Ja z miłą chęcią bym xeny wstawił, ale to koszty żeby od zera przerabiać...
                        O2FL: W stajni już tylko O2 FL BKD
                        Była O2: Antracytowy Żonkowóz 1,6 FSI
                        Była O1: Nastoletnia Oliwka ~140KM/325Nm

                        Komentarz


                        • #13
                          No chyba mnie przekonaliscie pojezdze na tych xenach starych troche dluzej ale pozniej zakupie nowki chyba nie bede sie pierdzielil. finanse jakies juz sa zamrozone tylko dozbieram

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez bartek2249
                            No chyba mnie przekonaliscie pojezdze na tych xenach starych troche dluzej ale pozniej zakupie nowki chyba nie bede sie pierdzielil. finanse jakies juz sa zamrozone tylko dozbieram
                            Black Pearl, Elegance & RS LOOK
                            @ by Tune-up Gdańsk
                            TDI VP++ i jeszcze rośnie
                            Antek

                            Komentarz

                            POWRÓT NA GÓRĘ
                            Pracuję...
                            X