Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

osłona kolumny kierownicy - demontaż

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • osłona kolumny kierownicy - demontaż

    Jeszcze raz gratki świetnego zakupu
    Po pierwszym minispocie i małej przejażdżce po obwodnicy stwierdzam, że zmiana S2FL --> O3 to bardzo dobre posunięcie

    @kult0035, święte słowa...znamy się z kolegą lockin trochę ponad 2 lata a w tym czasie to już 5-te auto
    jura

  • #2
    osłona kolumny kierownicy - demontaż

    witajcie. Wszystko wskazuje na to, że mam do wymiany wyłącznik zapłonu przy stacyjce. Czasami trzeba kilka razy przekręcić kluczykiem, aby rozrusznik się załączył.
    W związku z tym, mam pytanko czy konieczne jest ściąganie kierownicy, aby ściągnąć plastikową osłonę kolumny i dobrać się do tego co chciałem. Ze zdjęć jakie widziałem, to raczej nie jest to konieczne, jednak może ktoś już to przerabiał i może podzielić się swoim doświadczeniem.

    Komentarz


    • #3
      dziadzia, Kierownicy nie ruszaj,zdemontuj tylko plastikowe osłony i już masz dostęp do stacyjki.
      http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
      Pozdrawiam ANIOL

      Komentarz


      • #4
        No to jeszcze dalej brnąc w temat, czy tak samo możliwa będzie wymiana przełącznika zespolonego ?

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez dziadzia
          czy tak samo możliwa będzie wymiana przełącznika zespolonego ?
          Do tego to już musisz zdjąć kierownicę. Czy to jakiś problem dla Ciebie? Wystarczy płaski śrubokręt do odczepienia poduszki i klucz SPLINE M12 do śruby kierownicy.
          Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
          Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

          Komentarz


          • #6
            Problem to raczej nie jest, chociaż pojawia się obawa czy nic nie urwę przy poduszce.

            Komentarz


            • #7
              dziadzia, Nic nie urwiesz,z tyłu są dwa otwory gdzie wkładasz np.cieńki śrubokręt i odczepiasz takie dwa zaczepy,no i musisz mieć klucz co pisał koleś, .I najważniejsze :!: Jak odepniesz kostke poduszki to najlepiej wyciąg klucze ze stacyjki co sie nie zapomnisz i nie włączysz zapłonu bo wtedy będziesz miał błąd i świecącą kontrolke na tablicy
              http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
              Pozdrawiam ANIOL

              Komentarz


              • #8
                Oki. Dzięki za info. Wątek uważam za wyczerpany. Pozdrawiam.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X