Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wtyczka do radia skoda o1

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wtyczka do radia skoda o1

    Zajechałem dziś na ORLEN na Prymasa Tysiąclecia i "pompiarz" sam z siebie zaproponował, że da mi rabat 20gr na ON Verva. Litr kosztował mnie więc 4,24zł, podczas gdy zwykły ON 4,22zł...

  • #2
    Wtyczka do radia skoda o1

    Witam,

    odpiąłem właśnie radio ze swojej skody octavi I 1.9TDI rok 2000. Chciałbym wymienić oryginalne na jakieś inne lepsze radio, ale nie wiem z jaką wtyczką radia szukać. Wtyczka którą mam w samochodzie jest widoczna na załączonym zdjęcia. Co to za wtyczka? Kostka ISO? Wybaczcie laickie pytania i proszę o podpowiedź.
    Załączone pliki

    Komentarz


    • #3
      Tak to jest koncowka ISO. Kupujac radio bedziesz mial z tylu wejscie na nia lub przejsciowke z ISO do radia.
      Przejsciowki wygladaja jak na zdjeciach w grafice Google, w zalaznosci od producenta
      sa rozne:
      kostka iso - Szukaj w Google

      Komentarz


      • #4
        Re: Wtyczka do radia skoda o1

        Zamieszczone przez lpajecki
        Witam,

        odpiąłem właśnie radio ze swojej skody octavi I 1.9TDI rok 2000. Chciałbym wymienić oryginalne na jakieś inne lepsze radio, ale nie wiem z jaką wtyczką radia szukać. Wtyczka którą mam w samochodzie jest widoczna na załączonym zdjęcia. Co to za wtyczka? Kostka ISO? Wybaczcie laickie pytania i proszę o podpowiedź.
        wybierz jakie radio Ci pasuje, kostka do auta będzie w zestawie z radiem.
        A jakie masz ori radio? Czemu zmieniasz?
        był: VW Golf IV 1.9 TDI AJM '01 ->
        jest: Skoda Octavia 1 1,6 BFQ '04



        komputer VAG - Rybnik i okolice -> info PW.

        Komentarz


        • #5
          Hej,

          dzięki za odpowiedzi. Niestety nie wiem, czy mam ori radio...radio, które aktualnie posiadam to skoda symphoty kasetowe. Wiecie o co chodzi z DIN1 i DIN2? Rozmiar radia?

          Zmieniam, bo mam 15 letenie radio i 15 letnie głośniki, które grają bardzo kiepsko i chcę coś na to poradzić. Ponadto spróbuję również wygłuszyć drzwi...

          Komentarz


          • #6
            1DIN to wlasnie rozmiar twojego kaseciaka.
            2DIN to np navi mfd lub inne dostepne na rynku radyjka które zajmuja 2 kieszenie na radio
            wpisz w google navi mfd skoda to zobaczysz roznice

            Komentarz


            • #7
              Wszystko mi się rozjaśniło, dzięki za pomoc pozdrawiam!

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X