Witam
Potrzebuję informacji gdzie znajduje się silniczek i jak wygląda sterujący klapą od nawiewu na szybę bo ostatnio nie działa. Wciskam klawisz nawiewu i nic. Pozostałe silniczki niby chodzą bo załącza się i wyłącza nawiew. Najchętniej jakiś schemat ewentualnie zdjęcia i czy da rade się to wymienić bez znacznego rozbierania deski??
Wyprzedaż garażowa
Różności od książek przez budowlankę po części moto
Komentarz