Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

podczas hamowaniestaje bokiem mimo ze abs sie załancza

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • podczas hamowaniestaje bokiem mimo ze abs sie załancza

    Zamieszczone przez QBA
    Smiechy smiechami, ale takie uwstecznienie sie, to jakos malo optymistyczne
    gdybys wiedzial ile kosztuje sportowa eksploatacja STI to bys wiedzial ze w ciagu ostaniego taki ITR poszedl w paliwie, naprawach i oponach

    spytaj miska ile kosztowalo eksploatowanie cywilnego wrx-a
    bielczyk102kb

  • #2
    podczas hamowaniestaje bokiem mimo ze abs sie załancza

    Witam mam problem tego typu zepodczas gwałtownego hamowania na tylniej osi jedno koło staje i piszczy az dym leci z niego a abs sie załanczas, kontrolka od abs gasniezaraz po przekreceniu kluczyka, po podbienciu sie pod kompa nie ma zadnych błędów, więc jaka moze być przyczyna?moze zapowietrzony układ?a w dodatku z duzej predkosci ciezko sie zatrzymac w miejscu tak jak by cała siła hamowania szłą na jedna tylnie koło. pomocy.
    aaa

    Komentarz


    • #3
      Stawiam na zapieczony tłoczek (jeśli masz z tyłu bębny).

      Komentarz


      • #4
        Zaczac od sprawdzenia hamulcow. W AHF-ie moga czasem tloczki sie zblokowac. Trzeba rozebrac zacisk oraz jego prowadniki i przeczyscic. Przy okazji mozna tez przegladnac przednie zaciski, zmienic plyn, bo pewnie jest od nowosci i powinno wszystko wrocic do normy.
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • #5
          zajedz na rolki sprawdzic opory toczenia + jak biora hamulce po zabiegu czyszczenia

          Komentarz


          • #6
            Właśnie płyn był zmieniany a wcześnie j przed zmaina nie wiem czy tak było bo ostro nie hamowałem.
            aaa

            Komentarz


            • #7
              prawdopodobnie źle Ci zbierają hamulce. Sprawdź stan tłoczków, klocków. Powinno pomóc
              RENT COMPLEX

              DACAR.team

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X