Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O1 Plastik trzeszczy, nie moge znalesc.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • O1 Plastik trzeszczy, nie moge znalesc.

    Woytas, szczególnie uważaj na wycenę chyba, że będziesz to robił bezgotówkowo.

  • #2
    O1 Plastik trzeszczy, nie moge znalesc.

    Witam, problem polega na tym, ze cos mi trzeszczy w okolicy schowka.

    Sciagnalem schowek,myslalem ze to to, ale wciaz to samo, zaczalem sciagac podloge zeby zobaczyc co to moze byc, szukam szukam i nie moge znalesc, nie wiem czy to kable( jakies kostki) sie gdzies obijaja czy co ,moze cos gdzies tam w poduszcze lata?

    Bardzo denerwujace to jest bo podczas jazdy nawet nie moge uslyszec silnika bo mi tak trzeszczy ,

    POMOCY!!!

    mial moze ktos takie cos u siebie ??

    dzieki

    Komentarz


    • #3
      a moze to gumy?:P

      Komentarz


      • #4
        To jest baardzo glosnie, brzmi jakby jakis twardy plastik.

        Ktore gumy?

        Komentarz


        • #5
          mówią, że plastiki w skodzie wlaśnie trzeszczą ale.... nie wiem co jest przyczyną....
          Może tylko wydaje ci sie ze jest to plastik a może byc to zawieszenie...

          Komentarz


          • #6
            Zawieszenie?? A czy jest jakis sposob aby to sprawdzic ? tzn zeby znalesc przyczyne??

            [ Dodano: Pią 13 Cze, 08 18:37 ]
            Podjade do pracy ,moze ktos z chlopakow bedzie wiedzial co to moze byc,

            Komentarz


            • #7
              Kiedys miałem coś podobnego w O1, okazało się ze to plastiki w głębi schowka
              Postukałem, popukalem i przeszlo, po 2 tyg. znów wylazło :cry:
              Zrobiłem głośniej radio i od tamtej pory już nie słyszałem
              A tak na poważnie wydaje mi się że trzeba rozbierać cały schowek żeby to wyeliminować, przynajmniej tak było u mnie
              Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

              Komentarz


              • #8
                to nie jest schowek ,bo schowek mam wymontowany.

                Bylem w pracy i koles posluchal popatrzyl i cos tam podobno od skrzyni biegow .
                Jakis metal poprostu podobno wibruje i dlatego taki odglos.
                Nie jest to grozne ale chyba drogie do naprawy.
                CH.. by strzelil te angliki

                Komentarz


                • #9
                  może i nie groźne ale co nerwów człowiekowi napsuje to nasze
                  ja bym próbował lokalizować problem i usunąć,
                  może skorzystać jeszcze z opinii innych osób (ASO itp.) ??
                  Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

                  Komentarz


                  • #10
                    Nie wiem wlasnie czy warto ,w anglii takie rzeczy sa drogie ,moze to kosztowac 70 funia albo 500. Bede dalej probowal to zdiagnozowac.

                    Złozylem narazie wszystko i bede po weekendzie probowal do jakiegos mechaniora podjechac .

                    Jak bede wiedzial co to bylo to napisze , bo moze ktos bedzie mial taki sam problem to przynajmniej sobie poczyta.

                    Dzieki za pomoc .

                    pozdrawiam

                    Komentarz


                    • #11
                      Powodzenia i wytrwałości a napewno się uda
                      Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

                      Komentarz


                      • #12
                        Podlaczam sie pod temat,u mnie cos podobnego sie dzieje trzeszczy cos w okolicach poduszki pasazera tak jakby nad nia,w strone nawiewu na szybe.Nie wiem jak tam sie dobrac,wydaje mi sie ze nawet jak schowek odrece to tam nie ma gdzie reki wlozyc.
                        za kazdym razem to nie trzeszczy ale jak zacznie to jest drazliwe

                        Komentarz


                        • #13
                          wczoraj jak jechałem miałem to samo- okazało się ze to ta osłonka od głosnika w słupku trzeszczała zobacz może to będzie to

                          Komentarz


                          • #14
                            Ja tez mialem taki problem. Nie moglem zidentyfikować miejsca skrzypienia, wydawało sie ze skrzypi wszędzie. W końcu jak się zatrzymałem to wysiadłem i zaczałem auto bujać na boki, jak sie okazało to było przednie zawieszenie. Jeszcze tego nie naprawilem bo skrzypienie ustapilo. Podobno gumy się zużyły tak wyczytalem na innych forach. Jak skrzypienie bedzie caly czas to pojade do mechanika.

                            Komentarz

                            POWRÓT NA GÓRĘ
                            Pracuję...
                            X