Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] wymiana małej szybki w tylnich drzwiach

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] wymiana małej szybki w tylnich drzwiach

    Hmm ... ale gniazdo w bagażniku dotyczy tylko kombików z tego, co wiem ....
    z Octavią od grudnia 2009

  • #2
    [O1] wymiana małej szybki w tylnich drzwiach

    Witam,mam małe pytanko czy ktoś wymieniał tą małą szybkę w tylnich drzwiach w liftbacku bo właśnie muszę się zmierzyc z tym problemem i nie wiem czy podołam ops: Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.

    Komentarz


    • #3
      mirekv500,
      dasz radę spokojnie.......
      zdejmujesz boczek czyli 2 śruby pod połową rączki, plastik pod klamką i głośniczek, wkręt pod klamką, wkręty do okoła, zdejmujesz plastikowa listwę tuż przy szybie, w poprzek drzwi.
      czarny słupek od trójkątnej szyby, opuszczasz szybę i/lub zdejmujesz ją z zaczepu, od wewnatrz znajdujesz otwór tech. pod czarnym słupkiem i wykrecasz śrubę, śrubokrętem krzyzakowym odkręcasz wkręt, który jest schowany w uszczelce dużej szyby na spojeniu górnej ramy i czarnego słupka, od dołu. wszystko.
      teraz wystarczy wysunąć ten czarny słupek z małą szybką, razem do dołu.
      Jak będziesz montował w drugą stronę, posmaruj krawędzie szybki kremem glicerynowym do rąk.
      Amen.
      pozdr.
      *** Cicho, łatwo i przyjemnie ***

      Komentarz


      • #4
        Właśnie zakupiłem szybkę za 40 zeta na Allegro-to chyba niedrogo,jak przyjdzie zabieram się za wymianę a wszystko przez to że wczoraj posadziłem swoją 13 miesięczną córeczke na fotelu kierowcy a ona zatrzasneła centralny zamek z kluczykami wewnątrz i musiałem wybic szybkę aby się dostac do środka.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez mirekv500
          zatrzasneła centralny zamek z kluczykami wewnątrz i musiałem wybic szybkę
          nie masz drugiego kluczyka ??
          *** Cicho, łatwo i przyjemnie ***

          Komentarz


          • #6
            Kupiłem z 1 kluczykiem

            [ Dodano: Pon 21 Lip, 08 15:20 ]
            Zamieszczone przez b-bar01
            zdejmujesz boczek czyli 2 śruby pod połową rączki,
            kurde nie mogę znależ tych śrub???? wszystko odkręciłem ale co z tą rączką :shock:

            [ Dodano: Pon 21 Lip, 08 15:22 ]
            kurde nie mogę znależ tych śrub???? wszystko odkręciłem ale co z tą rączką

            Komentarz


            • #7
              musisz zdemontować zewnętrzną połowe rączki ja to robiłem śrubokrętem płaskim delikatnie podważając na dole aż odeszła tyle że początkowo odciągałem obie części i nie chciało pójść ale dałem rade.

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez mirekv500
                kurde nie mogę znależ tych śrub????
                tak jak napisał cinoppi, rączka ma dwie połowy, wkładasz płaski śrubokręt między zewnętrzną połowę a tapicerkę w dolnym końcu rączki i lekko podważasz, powinno odejść na takich dwóch plastikowych bolcach, które wchodzą w otwory na śruby w rączce.

                dorób sobie drugi klucz, bo sytuacja może się powtórzyć , tylko nie jedź do aso bo zedrą z ciebie, zakładam że pin do kluczy masz
                pzdr.
                *** Cicho, łatwo i przyjemnie ***

                Komentarz


                • #9
                  to powinno ci pomoc Demontáž tapecu

                  Komentarz


                  • #10
                    Uff szybka wymieniona :lol:nie było to takie trudne. Dzięki za podpowiedzi.

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X