Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

miska olejowa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • miska olejowa

    Jak widać nie jestem jedyny, którego kiwa speedy, choc dałem się "zrobić" chyba na szczęście jak czytam na małą kwotę.18.112008 roku ogłosiłem na forum że kupię 3 światło stop do wersji liftback: zgłosił się speedy. Ustalilismy cenę na 50 PLN, które niezwłocznie przelałem na jego konto. W między czasie kontaktowałem się z nim kilkukrotnie i albo zaraz lampe wysyłał, albo juz wysłał i dziwił się, że nie doszła :wink: Tak było co najmnie trzykrotnie. W końcu moja rozpadła sie na dobre i zrobiła mi zwarcie w instalacji- koszt likwidacji skutków 40 PLN. Wqwiony kupiłem nówke oryginalna za 70 PLN w hurtowni wysyłkowej. Powiadomiłem speedego, że rezygnuję z zakupu; on oczywiscie wstawił gatkę że juz wysłał swoją lampę i jak przyjdzie do mnie to żeby odesłać. Oczywiście do dziś nic nie przyszło.
    W miedzyczasie, poniewaz wie że poszukuje boczków do OI, próbował podpuscic mnie na następne 200 PLN na boczki, a poniewaz nabrałem ostrozności poprosiłem o zdjecia tych boczków. W odpowiedzi usłyszałem o piętrzacych się kłopotach w zrobieniu fotek.
    Poprosiłem o zwrot kasy nr konta podawałem juz dwukrotnie i pieniędzy nie widzę.
    Myślę o zgłoszeniu na policję, ale żeby podnieść range sprawy pomyslałem aby złożyć zbiorowe doniesienie do policji wszystkich chętnych, którzy zostali walnięci w rogi przez kolege speedego

    имплантация зубов киев

  • #2
    miska olejowa

    Mój temat spadł znacznie i wydaje mi się że popadł w zapomnienie

    Proszę, o jakieś rady w tym temacie:
    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=18722
    a jednak GOLF...

    www.magaczewski.pl

    Komentarz


    • #3
      magart wymień miskę albo zrób tak jak pisze kol. Maicroft inne metody to druciarstwo
      pzdr.
      pryncypal

      Komentarz


      • #4
        najłatwiej przegwintować na większą śrubę.w alu pójdzie jak po maśle.

        Komentarz


        • #5
          No tak, to już wiem, i tak jak napisałem zamierzam przegwintować na większa średnicę.
          Jednak chcę w tym celu zdjąć miskę z przyczyn jakie też napisałem.

          Problem mój polega jednak na tym, że nie wiem jak się zakłada taką miskę - uszczelka, kolejność śrub, moment ich dokręcania itp. :?:
          Potrzebuję serwisówkę lub coś w tym stylu....

          Pleaaaaase. :|
          a jednak GOLF...

          www.magaczewski.pl

          Komentarz


          • #6
            ja mam przegwintowaną miskę na śrubę od peugeota nie robiłem tego sam ale u mechanika. operacja trwała chyba około 2 minut było to sporo czasu temu i nie ma żadnych kłopotów wszystko szczelne
            >>>Moja Octavka<<<

            Komentarz


            • #7
              jeżeli wymieniasz olej po zadanych przebiegach i na gorącym silniku to w misce nie będzie nic poza olejem.śćiąganiem miski nie warto sobie głowy zawracać.co do montażu-demontażu to jest prosty-odkręcasz i przykręcasz.jeżeli chodzi o siłę przykręcania śrub to poprostu się je przykręca.nie są to korbowody czy głowica aby się tym interesować(pewnie okło 25Nm.uszczelka nie pamiętam czy jest w tych silnikach ale możesz zapytać w byle jakim sklepie z częściami(jak mają w katalogoch to jest).osobiście wydaje mi się że miska jest klejona na silikon.
              kup za parę złotych gwintownik o wcześniej ustalonym rozmiarze i skoku gwintu albo podjedź do jakiegoś warsztatu na przegwintowanie.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X