Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Alarm fabryczny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Alarm fabryczny

    Zamieszczone przez namo
    Przypadkiem jednak kupiłem tanią i prawie gołą Octavię.
    namo, już tak nie przesadzaj - goły to jest classic :wink:

  • #2
    Alarm fabryczny

    Kupiłem trzy miesiące temu nową Octavkę kombi. Zamontowałem alarm fabryczny. No i mam mały problem. Alarm aktywuje się po zamknięciu drzwi. Ja często podróżuję z psem i zdarza się że muszę go zostawić w aucie. A gdy jest załączony autoalarm czujniki od razu wykrywają ruch i załącza się syrena. W opisie do alarmu napisane jest że funkcję penetracji wnętrza można wyłączyć jednorazowo i że do tego służy przycisk PA. Niestety nie napisano gdzie taki przycisk jest. Proszę o podpowiedź.

    Pozdrawiam wszystkich użytkowników

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez alanolki
      W opisie do alarmu napisane jest że funkcję penetracji wnętrza można wyłączyć jednorazowo i że do tego służy przycisk PA.
      Skoro fabryczny to w instrukcji do autka masz też to opisane i z tego co pamiętam to znajduje się on na słupku środkowym gdzieś tam na dole powinien być, ale to tylko jak jest alarm fabryczny.
      O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

      Komentarz


      • #4
        Taki guzik jest na slupku srodkowym od strony kierowcy, gdzies na dole.

        Jak go nie ma, tzn ze nie jest to fabryczny alarm, a najczesciej alarm zakladany przez dilera Wtedy nalezy uderzyc do niego i tez bedzie taka mozliwosc.

        Bardzo mozliwe, ze dwa razy nacisniecie na zamknij powoduje wylaczenie czujnikow w srodku. Pierwszy raz zamyka, a drugi dezaktywuje czujniki.
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • #5
          alanolki odezwij się na gg do mnie to prześlę Ci skan instrukcji jak to ustawić.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X