Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Stuki z przodu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Stuki z przodu

    Bradley Silnik ma 110km czyli na zwykłej pompie. Więc co radzisz konkretnie? Jechać na warsztat, podpiąć VAGa i ewentualnie pytać się ile kosztuje czyszczenie turbiny? Bo jeżeli turbina "dogorywa" to na pewno nie kupię autka...

    EDIT: py1szczak2 ja jestem z Kruszwicy Powiedz mi jak znajdziesz usterkę i za ile ją Ci naprawili. Jeżeli nie będzie drogo to jade po Octavię

  • #2
    [O1] Stuki z przodu

    Pytanie może będzie trudne albo nie do odpowiedzenia, ale zapytam może to jakiś standard w Octavii. Autko kupione używane i od momentu kupna są stuki z przodu jak jedzie się po dziurach. Takie stuki jakby jakieś tuleje były wybite. Głównie stuki są jak jest nierówna droga i więcej dziur. Auto było u mechanika i na diagnostyce i twierdzą, że podwozie idealne... Od czego zacząć, żeby dojść samemu? Czy to wogóle realne, żeby bawić się samemu?
    www.sztutowo.com.pl

    Komentarz


    • #3
      sprawdz klocki hamulcowe, moze one troche maja luzu i stukaja ja tak mialem, bo byly jakies firmy no name...

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez MAX 1000
        sprawdz klocki hamulcowe, moze one troche maja luzu i stukaja ja tak mialem, bo byly jakies firmy no name...
        To jest myśl kolego. Jeśli stukają to nic innego jak wymiana na nowe?
        www.sztutowo.com.pl

        Komentarz


        • #5
          krzysiekj, a bardziej odczuwalne na skreconych kołach ??

          poczytaj:
          Forum - Octavia Club Polska
          Forum - Octavia Club Polska
          Forum - Octavia Club Polska
          Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez zurcio
            krzysiekj, a bardziej odczuwalne na skreconych kołach ??
            Wydaje mi się, że przy skręconych czy nie nie ma różnicy najbardziej stuka jak jadę prosto. Sprawdzę jutro co i jak. zaczynam sie zastanawiać czy to nie klocki bo juz mało ich tam jest i na pewno NO NAME. Sprawdze jutro z wciśniętym lekko hamulcem.
            www.sztutowo.com.pl

            Komentarz


            • #7
              WEDŁUG MNIE SĄ TO GUMY STABILIZATORA
              W
              SKODACH TO NORMALNE ŚREDNIO CO 15-20 TYS. KILOMETRÓW
              DA SIĘ TO ZROBIĆ SAMEMU ALE TROCHĘ TRZEBA SIĘ POWYGINAĆ BO JEST ZŁE DOJŚCIE
              POWODZENIA

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez tomaks
                WEDŁUG MNIE SĄ TO GUMY STABILIZATORA
                W
                SKODACH TO NORMALNE ŚREDNIO CO 15-20 TYS. KILOMETRÓW
                DA SIĘ TO ZROBIĆ SAMEMU ALE TROCHĘ TRZEBA SIĘ POWYGINAĆ BO JEST ZŁE DOJŚCIE
                POWODZENIA
                tez tak mysle.Ja mialem tez stukanie z przodu, wymienilem gymy na stabilizatorze i cisza, ale co sie nameczylem...
                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=#390558

                Komentarz


                • #9
                  a ja myslalem ze to cos w zawieszeniu a okazalo sie ze to boki drzwi.
                  mianowicie byly czesto odkrecane i sie wyrobily sruby i teraz lataja
                  Konrad
                  OIL SPA -> oleje, filtry, akumulatory, części

                  90 konny AGRessor
                  PerfectServiceBy DGW
                  WhitePride :smokedevil

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X