Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] FALUJACE OBROTY+Gasniecie Silnika 1.6 benzyna

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Matis68, nie będę sie wdawał w słowne utarczki z praktykiem... napisałes lekka bzdurę o pracujących na sucho wtryskach ( chociaż muszę stwierdzić, że może to też było z praktyki, bo serwisowałem vectrę w której wycięto benzynę poprzez odcięcie pompy paliwa , a wtryski pozostawiono bez czegokolwiek- czyli waliły na sucho aż miło ).
    niby jak mam więcej pomóc poprzez net - kolega zapytał jak ma to sprawdzić - powiadam - w domowych warunkach można wykręcić listwę, podać ciśnienie benzyny i stwierdzić - podał, albo nie podał. Aż tyle i tylko tyle. nic więcej. pewnych rzeczy nie da się naprawić na odległość, a tylko w warsztacie i przy odpowiednim osprzęcie.
    Co do praktyki z posiadania aut z gazem... miałem jedno i więcej mieć nie będę -dlaczego to moja prywatna sprawa; natomiast ile aut z lpg naprawiam, lub montuję lpg - nie czas i miejsce, żeby się chwalić.
    Zenuś pa pa teraz gra nam rcd310- i bardzo fajnie gra. masz problem z LPG - walnij na PW - postaram się pomóc

    Komentarz


    • #27
      huwe, szkoda, że nie mieszkasz gdzieś bliżej DG to wiedziałbym komu powierzyć auto chyba że znasz kogoś godnego polecenia z moich okolic ?
      >>>Moja Octavka<<<

      Komentarz


      • #28
        Janinho, to byl zamiennik na ktorym bylo naj mniej reklamacji
        Skoda Octavia Combi 2012 elegance 2.0 TDi 140 KM 320Nm

        Komentarz


        • #29
          i jak ten stp ?? warto to lac ?? dzieki za info
          Scirocco 1,4 TSI 160 KM by Aligator - Dynosoft
          bylo 174,5 PS i 265Nm jest 216,6 PS i 333,5 Nm
          http://picasaweb.google.com/liroyek/...60154131398354
          Fotografia Ślubna i nie tylko - www.negatyw.co

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X