Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] hamulec reczny - regulacja

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] hamulec reczny - regulacja

    to może znasz jakiś fachowców od zderzaków z okolic Ursynowa lub w okolic Targówka?

  • #2
    [O1] hamulec reczny - regulacja

    witam

    mam problem z hamulcem recznym lapie tylko lewe tylne kolo,

    rozebralem podlokietnik i jedna linka od kola ktore nie lapie jest dluzsza

    czy dam rade to wyregulowac sam czy jest troche rozkecania przy tylnym

    kole? moze ktos to kiedys juz regulowal ?

    dzieki i pozdrawiam
    octavia 1.9 tdi

    Komentarz


    • #3
      z tego co kajarzę, na samym końcu tunelu, pod popielniczką będzie regulacja

      ale pewnie masz samoregulację ... :wink: , chociaż linka mogła się "wyciągnąć"

      koła nie musisz ruszać, chyba że tam coś się wyrobiło ... ale zacznij od naciągnięcia
      Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

      Komentarz


      • #4
        sprawdzalem w tym tunelu juz i jest tam regulacja ale na dwie linki jednoczesnie

        a u mnie jedna linka w tunelu jest 2 cm dluzsza a druga jest naprezona fest,

        to chyba cos przy kole musi byc, ale dzieki za odp.
        octavia 1.9 tdi

        Komentarz


        • #5
          a czy przypadkiem nie miałeś zmienianych oddzielnie lewych / prawych tylnych - tarcz lub klocków/okładzin :?:
          Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

          Komentarz


          • #6
            klocki sa nowe tylko tarcze na wymarciu ale to jedna i druga strona tylu

            takze stawiam na linke jutro zobacze co tam sie dzieje, moze dam rade
            octavia 1.9 tdi

            Komentarz


            • #7
              A moze ta dluzsza linka zaczyna sie urywac
              Spritmonitor.de

              Komentarz


              • #8
                U mnie tez jedna linka jest troszke dluzsza od momentu gdy wymienilem ja na nowa bo przetarl sie pancerz i bylo po recznym :twisted:
                Co ciekawe gdy ostatnio naciagnalem linke recznego chyba naciagnely sie tez tylne hamulce(bebny) bo pedal zaczal lapac wyzej i wgaltowniej.

                Komentarz


                • #9
                  Poprostu samoregulator opadl nizej.
                  Skoda Octavia Combi 2012 elegance 2.0 TDi 140 KM 320Nm

                  Komentarz


                  • #10
                    Przy bebnach tak, ale przy tarczach z tylu samoregulatora nie ma.
                    Spritmonitor.de

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X