Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

awaria zestawu wskaznikow i immobilisera

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • awaria zestawu wskaznikow i immobilisera

    Manual do wymiany
    Link
    Przejzyj i zobacz czy dasz rade.


    Moja Octavia 1.9 TDI AGR

  • #2
    awaria zestawu wskaznikow i immobilisera

    Padl mi immobiliser kilka dni temu(octavia scout 2.0 TDI rocznik 2008). W serwisie wymienili co trzeba w ramach gwarancji, ale teraz maja problem z zakodowaniem w systemie kluczykow. Cala procedura przechodzi gladko do momentu kiedy zakodowac trzeba kluczyk. Wtedy system przestaje odpowiadac. Sprowadzili juz nowy komputer z sasiedniego serwisu i nic sie nie zmienilo. Moze ktos wie na czym polega problem???
    Octavia scout 2.0 TDI

    Komentarz


    • #3
      Padl immo to wymienili jak sadze licznik. Maja do niego nowy PIN i teraz cala procedura i powinno wszystko dzialac. Liczniki w OI wiele osob przekodowywalo i wszystko dzialalo.

      Niech oni lepiej dowiedza sie w centrali co jest nie tak.

      Mozliwe, ze jeszcze cos jest zepsute
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        kluczyki wreszcie zakodowali , ale nie potrafia wykasowac bledu ESP ktory pokazuje sie na zestawie wskaznikow.
        Octavia scout 2.0 TDI

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez alias27
          Moze ktos wie na czym polega problem
          Pewnie próbowali zaprogramować dotychczasowe kluczyki.
          Niestety transpondery w tym immo są jednokrotnego programowania i ponownie nie można ich dopisać.
          Błąd ESP może być spowodowany błędnym kodowaniem licznika lub body komputera.
          DigiTech PROMOCJA na chiptuning ZOBACZ
          www.chiptuning.katowice.pl
          DIAGNOSTYKA, CHIPTUNING, HAMOWNIA OBCIĄŻENIOWA

          Komentarz


          • #6
            Zanosi sie na dluzsza naprawe. panowie nie maja zielonego pojecia i grzebia po omacku. Teraz sprowadzaja czujniki od ESP, bo jak sadza sie uszkodzily. Centralny serwis w Poznaniu tez jakos nie potrafi im nic sensownego podpowiedziec. Juz malo brakuje zebym przestal lubic Skode. :evil:
            Octavia scout 2.0 TDI

            Komentarz


            • #7
              nie jest to jakas wielka tragedia chlopaki pomysla i dojda.kiedys tez z tym mialem problem, ale 2h roboty i poszlo.domyslam sie ze robia ci to w fimocie. :?:

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez piniu
                mialem problem, ale 2h roboty i poszlo. :?:
                to juz za kilka dni bedzie 2 tygodnie a nie 2 h.
                Octavia scout 2.0 TDI

                Komentarz


                • #9
                  rozumiem ze potwierdzasz ze w fimocie ci robia.nie powiem trzeba troszke pokombinowac zeby to zrobic ale 2 tygodnie :shock:

                  Komentarz


                  • #10
                    No jest pewien postep. Juz dziala prawie wszystko oprocz ESP. Zaproponowali mi zebym jezdzil a oni rozgryza problem po konsultacjach z fabryka. Odpowiedzialem , ze nie odbiore samochodu dokad nie zrobia wszystkiego. Swoja droga ile maja czasu na naprawe, bo nie mam w domu gwarancji? Zostala w serwisie z autem.

                    [ Dodano: Wto 25 Lis, 08 20:20 ]
                    Minely kolejne 4 dni i sytuacja nie zmienila sie ani troche. Pan w serwisie z zadowoleniem w glosie powiedzial wczoraj, ze w zasadzie to da sie nim jezdzic, bo nie dziala tylko ESP.
                    Dobre podejscie swoja droga. Maluch tez nie mial ESP a jezdzil. Problem tylko w tym ze ja nie kupilem malucha i chce miec troche wyzszy standard wyposazenia.

                    [ Dodano: Sob 29 Lis, 08 00:23 ]
                    Naprawiony))))))))))
                    Octavia scout 2.0 TDI

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X