Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

dziwne pulsowanie sprzegla

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • dziwne pulsowanie sprzegla

    To są tylko pół środki lub ćwierć środki, na pewno takie modyfikacje nie przyniosą odczuwalnych osiągów mocy a odczuwalne pare zł. Jedynie wchodzi w grę modyfikacja softu
    ale w przypadku benzyny 1.6 to chyba zbyt wiele sie nie wyreza o ile ktoś to robi.
    Jednak jesli chcesz sie bawić i mieć z tego satysfakcje zacznij od wywalenia kata, filtr stozkowy może być. Świece poprawią jedynie dynamike zapłonu ale koni to niezbyt

  • #2
    dziwne pulsowanie sprzegla

    witam mam problem z moja octavka gdy przyspieszam okolo2000 tys slychac delkatne stuki i rownoczesnie pulsuje mi pedal sprzegla a jak dam noge z gazu to przestaje
    co to moze byc prosze o pomoc

    Komentarz


    • #3
      a nie masz problemów ze zmianą biegów :?:
      jak wciskasz pedał sprzęgła nie chodzi on trochę ciężej niż wcześniej jak nie było problemu :?:
      skąd słychać te stuki, może zlokalizowałeś: silnik - skrzynia
      samo drganie pedału sprzęgła przy lekkim wciśnieciu podczas jazdy to norma ...
      Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

      Komentarz


      • #4
        nie raczej niema problemu ze biegami i zdaje mi sie ze sprzeglo tez normalnie chodzi a stuki to chyba slychac (mysle) skrzynka bo ino jak auto ciagnie a jak wcisne szprzeglo (np stoje na swiatłach)i go przegazuje tego niema to silnik chyba ok czy to moze byc walek sprzegłowy :?:

        Komentarz


        • #5
          krz1977, skrzynie miałeś już robioną czy nie

          Jaki masz przebieg?

          tematy może pomocne:
          Forum - Octavia Club Polska
          Forum - Octavia Club Polska
          ROCZNIK 98 PO LIFTINGU ;-) ---> fotki

          JOHNNY II ASC + SIRIO AS-100

          Komentarz


          • #6
            skrzynia niebyla robiona a przebieg 120 tys olej jest nowy ma jakies 2 tys przebiegu

            Komentarz


            • #7
              Jeśli chcesz pojeździć bez kłopotu, to zrób ją zanim się zniszczy (i finalnie uszkodzi obudowę)
              www.soft-car.pl
              www.chiptuning-gdansk.pl


              - Chiptuning silników benzynowych oraz diesla
              - Wyłączanie DPF
              - Hamownia Obciążeniowa

              Komentarz


              • #8
                zgucio, piszesz na forum ze skrzynia jest nitowana ,czy nity widac od spodujak sie wejdzie pod samochod bo ja weszlem i widze ze skrzynia jest poskrecana srobami niewiem czy chodzi ci o jakies nity w wewnacz skrzynki czy z zewnacz :?:

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez krz1977
                  zgucio, piszesz na forum ze skrzynia jest nitowana ,czy nity widac od spodujak sie wejdzie pod samochod bo ja weszlem i widze ze skrzynia jest poskrecana srobami niewiem czy chodzi ci o jakies nity w wewnacz skrzynki czy z zewnacz :?:
                  Nity są wewnątrz , i w nich tkwi problem
                  Poszukaj na forum o skrzyniach w starych OI 1,6, jest sporo informacji na ten temat , napewni się przyda choćby przy ustalaniu ceny u mechanika

                  Komentarz


                  • #10
                    Warto zrobić to zanim padnie skrzynia na dobre
                    www.soft-car.pl
                    www.chiptuning-gdansk.pl


                    - Chiptuning silników benzynowych oraz diesla
                    - Wyłączanie DPF
                    - Hamownia Obciążeniowa

                    Komentarz


                    • #11
                      krz1977, nity są wewnatrz tak jak pisze hubert78,

                      u mnie na szczęście zerwał sie jeden i latał po trybach i za wiele nie uszkodził

                      a jesteś pierwszym właścicielem auta? jeśli nie to pewny jesteś tego przebiegu?
                      ROCZNIK 98 PO LIFTINGU ;-) ---> fotki

                      JOHNNY II ASC + SIRIO AS-100

                      Komentarz


                      • #12
                        mysle ze co do przebiegu to ma tyle co pisze . Kupilem go w jak byl serwisowany i to jakies pol roku wczesniej przed moim kupnem. Slyszalem tez ze te pulsowanie to norma jest to prawda :?:

                        Komentarz


                        • #13
                          u mnie nie pulsuje ale nie wiem jak było przed wymianą kompletnego sprzęgła i zrobieniem skrzyni

                          najlepiej podjedź do jakiegoś dobrego mechanika niech ci to sprawdzi

                          mi jak zaczął szarpać delikatnie drążek zmiany biegów to mechanik od razu rozpoznał co to i kazał zostawić samochód jak sie później okazało dobrze że pojechałem bo jeszcze kilkadziesiąt kilometrów i skrzynia byłaby teraz na złomie

                          jedź niech ci sprawdzi bedziesz spokojniejszy
                          ROCZNIK 98 PO LIFTINGU ;-) ---> fotki

                          JOHNNY II ASC + SIRIO AS-100

                          Komentarz


                          • #14
                            ok i tak zrobie dz za dobra rade pozdrowienia

                            Komentarz

                            POWRÓT NA GÓRĘ
                            Pracuję...
                            X