Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

problem z serwise inspe

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • problem z serwise inspe

    Zamieszczone przez kali
    a tak apropos czesc justynko :wink: :wink: :wink:
    no witam Cię Krzyśku

  • #2
    problem z serwise inspe

    witam od jekiegos czasu mam problem z komunikatem( serwise oil cos tam ) teraz juz niewyskakuje to ino ( serwise insp )po jakims czasie znika i wyskakuja kilometry przejechane dodam ze mial byc serwisowany jakies 2000 tys km ale niepojechalem czy da sie jakos zmazac ten komunikat i co to znaczy :?: dodam ze na forum byl podobny przypadek tz wcisnac pokretlo zalaczyc zaplon itp. MI TO NIEPOMOGLO PROSZE O POMOC DZIEKI Z GORY

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez krz1977
      problem z komunikatem( serwise oil cos tam ) teraz juz niewyskakuje to ino ( serwise insp )po jakims czasie znika i wyskakuja kilometry
      Nie rozumiem o co chodzi. To wyskakuje czy nie ?
      Jak chcesz skasować to na forum było opisane np tu :arrow: Forum - Octavia Club Polska
      W instrukcji obsługi też masz krok po kroku jak kasować inspekcję.

      Zamieszczone przez krz1977
      co to znaczy
      przypomina kiedy udać się na wymiane oleju, filtrów, zrobić przegląd....

      Komentarz


      • #4
        wyskakuje ino chodzi mi ze przedtem pisało serwise olil a teraz sie to zmnienilo na serwice inspe a tym sposobem probowalem co pisze na forum i nic z tego : nawt wedłog instrukcji tez sprawdzalem i nic czy wogole samemu to idzie wykasowac albo czeba pod komputer auto podpiac?

        Komentarz


        • #5
          Są 2 powiadomienia. Trzeba przytrzymać to pokrętło tak długo aż oba znikną. Może chcąc wykasować service oil przestawiłeś na inspekcje i dlatego ją teraz pokazuje. Jak dotąd chyba nikt nie miał problemów ze skasowaniem tego sposobem opisanym na forum czy instrukcji. Jak sobie nie radzisz podjedź to aso i poproś jakiegoś gościa usunie Ci to w kilka sekund.
          A może pokrętło masz zepsute ? próbowałeś zegar nastawiać, działa ?

          Komentarz


          • #6
            dz kolego udalo sie niewiem czemu wczesniej mi to niewychodzilo juz pokasowane wszystko i jeszcze male pytanko czy znowu to wyskoczy za iles kilometrow czy juz nie bo wczesniej to aso pewnie ustawialo te przypomnienia :?:

            Komentarz


            • #7

              wyskoczy za 15 tys km.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X