Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

tykajacy wylacznik awaryjnych

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • tykajacy wylacznik awaryjnych

    Witamy
    Człowiek człowiekowi wilkiem, a zombie zombie zombie... ;D

  • #2
    tykajacy wylacznik awaryjnych

    witam wszystkich mam octavie 2002rok 1,9tdi kombi .problem mam z tykajacym wylacznikiem awaryjnych wymienilem go na nowy orginalny i jes to samo on sobie tyka ala nic nie zalecza jest to strasznie denerwojace z gory dzieki. :roll:

    Komentarz


    • #3
      nie jestem pewien czy maja oddzielny obwod ale bezpieczniki sprawdziles?
      pozdrawiam
      Adam W.

      Komentarz


      • #4
        embulinki, To nie jest problem z wyłącznikiem awaryjnych tylko z dźwignią kierunkowskazów !!
        w tym temacie masz rozwiązanie:
        Forum - Octavia Club Polska

        A gdybyś nie znalazł to wymiana dźwigni lub po prostu przedmuchaj, zalej WD-40 tą dźwignię (znaczy tam gdzie ona wchodzi w kierownicę) u mnie ten problem też wystąpił zalałem środkiem podobnym do WD-40 i miałem przez 2h ciągłe tykanie po czym ustało i do dziś nie powróciło dobrze też jest (to z moich obserwacji) przejechać dłuższy dystans i wytrząść mechanizm z opiłków bo to one są przyczyną problemu
        O ortografie dba FF.
        Ranking sprzedaży nowych aut w Polsce w 2009 oraz 2008 (Excel):
        http://thunderbolt2.prv.pl/sprzedaz/Ranking.xls
        Skoda Octavia & Audi A6

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Thundi
          embulinki, To nie jest problem z wyłącznikiem awaryjnych tylko z dźwignią kierunkowskazów !!
          w tym temacie masz rozwiązanie:
          Forum - Octavia Club Polska

          A gdybyś nie znalazł to wymiana dźwigni lub po prostu przedmuchaj, zalej WD-40 tą dźwignię (znaczy tam gdzie ona wchodzi w kierownicę) u mnie ten problem też wystąpił zalałem środkiem podobnym do WD-40 i miałem przez 2h ciągłe tykanie po czym ustało i do dziś nie powróciło dobrze też jest (to z moich obserwacji) przejechać dłuższy dystans i wytrząść mechanizm z opiłków bo to one są przyczyną problemu
          ok wielkie dzieki jutro tak zrobie moze cos pomoze jak nie to wymienie przelacznik kirunkow dzieki i pozdrawiam.

          [ Dodano: Nie 23 Lis, 08 20:22 ]
          [quote="Thundi"]embulinki, To nie jest problem z wyłącznikiem awaryjnych tylko z dźwignią kierunkowskazów !!
          w tym temacie masz rozwiązanie:
          Forum - Octavia Club Polska

          ok wielkie dzieki jutro tak zrobie moze cos pomoze jak nie to wymienie przelacznik kirunkow dzieki i pozdrawiam.

          Komentarz


          • #6
            W 100% zgadzam się z kolegą "Thundi", w ubiegłym tygodniu to przerabiałem u siebie, wymieniłem całą manetkę(nastała cisza), całość zajęła mi około 30minut. Najtrudniej zdjąć poduchę.
            1.9TDI ALH 148,6km + 311Nm

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X