Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie ubezpieczyc octavie dla 20 letniego kierowcy??

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Gdzie ubezpieczyc octavie dla 20 letniego kierowcy??

    bobas, Raczej ciężko będzie takie detale zrobić, a nawet jak juz się zrobi to ciemny carbon zleje się z ciemna zielenią i nic nie będzie widać....

  • #2
    Gdzie ubezpieczyc octavie dla 20 letniego kierowcy??

    Witam
    Mam nadzieje ze dobralem dobry dzial do tego tematu....bo jednak to PROBLEM :P
    ok wiec tak
    Mam ubezpieczonja moja octavke 1.9tdi w PZU ;///// :? :? :shock: ale na pewno chce to zmienic poniewaz zżerają oni kosmiczne pieniadze ;/ ok 1500 na rok ;|
    na szczescie mam wykupiona tylko pierwsza rate do marca i teraz pytanko gdzie tanio a solidnie ubezpieczyc?
    dodam ze mam 20 lat i prawko bez zadnych wypadkow itd od 2 lat o ile to cos w ogole daje ;p
    Sprzedam moja Octavie
    1997r. klima elektryk i te sprawy info na priv

    Komentarz


    • #3
      ja byłem w podobnej sytuacji kiedyś ale wtedy jeszcze nie miałem octavii tylko samochód 1,0 pojemnosci i od 20 do 25 lat płaciłem 800 zł na rok czyli 100 % +25 % za wiek tez pzu

      Komentarz


      • #4
        Jak masz pierwsza rate, to masz problem. Nie masz mozliwosci zmienic TU teraz, dopiero przed uplywem 12 miesiecy, czyli jak konczyc bedzie sie druga rata.

        PZU moze tanie nie jest, ale najdrozsze tez nie jest.

        Polecam HDI, a moze jakis Link4 lub Liberty da dobra ofertę.
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • #5
          Właśnie dzwoniłem po ubezpieczalniach i najlepszą ofertę (dla kierowcy bez zniżek) znalazłem w ......... Dominet Banku.
          Tam jest taka oferta, że nie pytają Ciebie o wiek, dzieci, stan cywilny, ile masz prawko ani nawet o pojemność samochodu tylko jaka jest marka samochodu .
          I za Skode w Gdańsku mam zapłacić 700 zł z NW 750 zł jest jedno ale małe, trzeba mieć coś w Dominet Banku czyli bierzesz np. pożyczkę na rok na 700 zł i już albo konto otwierasz za 3,5 zł za miesiąc.
          Dobre dla kogoś kto nie ma zniżek albo jest młodym kierowcą.

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Deco
            bierzesz np. pożyczkę na rok na 700 zł i już.
            i z odsetkami spłacasz 1200 zł, to faktycznie tanio :diabelski_usmiech

            jeśli będziesz chciał tak zrobić, sprawdź dokładnie treść umowy tej porzyczki :roll:

            [ Dodano: Wto 23 Gru, 08 15:30 ]
            Zamieszczone przez Deco
            albo konto otwierasz za 3,5 zł za miesiąc.
            to już bardziej mi się widzi, ciekawe tylko czy konto nie musi być zasilane np. min. 2kzł a oprócz 3,5 nie ma innych opłat miesięcznych, otwarcie konta coś kosztuje ??
            sprawdź wszystko dokładnie, mam kilku dobrych znajomych banbkowców i nie wszystko złoto co się świeci




            [ Dodano: Wto 23 Gru, 08 15:32 ]
            a do konta pewnie kartę kredytową Ci dołożą no i już jesteś w sieci korporacji :diabelski_usmiech
            Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

            Komentarz


            • #7
              Ja już drugi samochód w Allianz ubezpieczyłem i jestem jak za pierwszym razem bardzo zadowolony ze składki a jak ubezpieczałem skode to nawet roku prawo jazdy nie miałem i 19 lat (w większości ubezpieczalni jest to istotne).

              Tylko, że słyszałem, że się to kończy i będzie istotny wiek i ile masz prawko...

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez zurcio
                Zamieszczone przez Deco
                bierzesz np. pożyczkę na rok na 700 zł i już.
                i z odsetkami spłacasz 1200 zł, to faktycznie tanio :diabelski_usmiech

                jeśli będziesz chciał tak zrobić, sprawdź dokładnie treść umowy tej porzyczki :roll:

                [ Dodano: Wto 23 Gru, 08 15:30 ]
                Zamieszczone przez Deco
                albo konto otwierasz za 3,5 zł za miesiąc.
                to już bardziej mi się widzi, ciekawe tylko czy konto nie musi być zasilane np. min. 2kzł a oprócz 3,5 nie ma innych opłat miesięcznych, otwarcie konta coś kosztuje ??
                sprawdź wszystko dokładnie, mam kilku dobrych znajomych banbkowców i nie wszystko złoto co się świeci




                [ Dodano: Wto 23 Gru, 08 15:32 ]
                a do konta pewnie kartę kredytową Ci dołożą no i już jesteś w sieci korporacji :diabelski_usmiech
                Spokojnie, dzwoniłem i się pytałem nie wiem jak z tą pożyczką ale konto 3,5 zł na miesiąc i zwykła karta do konta. To tak przez telefon ale jak ktoś jest zainteresowany to musiałby podejść i się zapytać o konkrety. :roll:

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Deco
                  Spokojnie, dzwoniłem i się pytałem nie wiem jak z tą pożyczką ale konto 3,5 zł na miesiąc i zwykła karta do konta. To tak przez telefon ale jak ktoś jest zainteresowany to musiałby podejść i się zapytać o konkrety
                  Panowie. Czy naprawdę uważacie że bank tak po prostu za frajer da Wam to tańsze ubezpieczenie?
                  Konto za niecałe 50 PLN rocznie, a ubezpieczenie nagle 50% tańsze :shock: :lol: :lol:
                  To tak jak koleżanka z forum szuka Octy w dobrym stanie z 2003 za max. 25 tyś.

                  Bez jaj. :lol: :lol: :lol: :lol: :roll:

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja tylko napisałem co mi kobieta przez telefon mówiła. Ubezpieczenie jest skierowane dla klientów banku. Czyli coś musisz mieć w tym banku. Najłatwiej mieć zwykły ROR i już. Ale jak pisałem wyżej po konkrety to do banku.
                    Ale jeśli jet tak jak pisałem to by się opłacało przynajmniej tym co nie mają zniżek i co nie mają odpowiedniego wieku.

                    Komentarz


                    • #11
                      mi najtaniej wyszlo w AXA, i tam mam ubezpieczenie
                      President Johnny II + President Florida/ ML-145
                      O1 - 122KM@141KM 261Nm@303Nm By Rogalotti
                      OII - 140KM@178KM 320Nm@374Nm By CompSport

                      Komentarz


                      • #12
                        Deco chciał być uprzejmy i sie popytał podzwonił itd. kobus za pewne sie już popytał i podzwonił.
                        Mi te sprawy załatwia zawsze znajomy który ubezpiecza wszystko. Zna na wylot wszystkie ubezpieczalnie. W AXA też warto popytać, lecz mi powiedział, że w moim przypadku to tylko i wyłącznie Allianz.
                        Ps: Wesołych Świąt!!!

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X