Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

fotel O1

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • fotel O1

    Tanio sprzedałeś tą furę, że tylko na zegarek starczyło :lol: :szeroki_usmiech

  • #2
    fotel O1

    Witam wszystkich

    Mam pytanie odnośnie fotela kierowcy. Od jakiegoś czasu mam z nim problem. A mianowicie, albo coś strzeliło w nim albo nie wiem :shock: Skreczy cały czas i jest wpadnięty. Ten od strony pasażera jest w stanie idelanym. Myślałem aby może podmienić same siedzisko, ale nie wiem czy tak można.

    POmysł padł także na wujka tapicera, ale nie wiem czy taki fotel jakoś specjalnie sie demontuje, bo chyba są tam jakieś kabelki od poduchy na dole??

    Może mieliście coś takiego, lub sie spotkaliście i wiecie czy coś można zdziałać. Jestem laikiem w takich tematach więc pytam sie fachowców :lol:

    Komentarz


    • #3
      tomaszvc, a nie lepiej kupić np na allegro używany fotel w bdb stanie?
      Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

      Komentarz


      • #4
        też tak myslałem, ale nie za bardzo są... i pomyslałem że można byc przekombinować

        Komentarz


        • #5
          szczerze to nie wiem czy warto go naprawiać no chyba, że masz dobrego znajomego i zrobi Ci to za free albo bardzo po taniości
          Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

          Komentarz


          • #6
            tomaszvc, musisz zdemontować fotel i zdjąć obicie. Wtedy będziesz wiedział co się stało.
            Jak dasz rade to możesz zdjąć obicie nie demontując fotela.
            Jeśli nic nie pękło to nowe gąbki powinny naprawić Twój problem
            A jeśli masz przetarty materiał to wtedy go wymień a jeśli nie to po co ładować kase?
            Może poprotu gąbka się zapadła.
            Może być też że pękł stelarz a wtedy będzie czekałą Cię wymiana stelarza chyba, ze dasz rade pospawać
            Była O2 RS 190 km / 436 Nm
            Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

            Komentarz


            • #7
              tomaszvc, za 300zł kupisz oba przednie fotele + tylna kanapa, więc sam fotel to ok50-70zł. nie warto sie nęczyć i wydawac kasę na tapicera...
              1.8T AGU L&K

              2.0TDI BKD ELEGANCE

              TOYOTA LAND CRUISER J95

              Komentarz


              • #8
                Maru 123, no dlatego też napisałem, że nie warto się bawić tylko kupić new fotelik
                Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

                Komentarz


                • #9
                  lukasz3112, no właśnie
                  1.8T AGU L&K

                  2.0TDI BKD ELEGANCE

                  TOYOTA LAND CRUISER J95

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X