Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Obudowa dmuchawy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Obudowa dmuchawy

    dradem,

  • #2
    Obudowa dmuchawy

    Czesc.
    Od jakiegos czasu brzeczy mi obudowa dmuchawy, ktora znajduje sie za schowkiem.
    Slychac ja tylko, jak auto jest na wolnych obrotach. Jak lekko dotkne reka, brzeczenie ustaje. Probowalem wlozyc gabke pomiedzy obudowe a wygluszenie auta, ale niestety nic nie pomaga. Slychac ja, jak dmuchawa jest wlaczona i wylaczona.
    Bardzo prosze o pomoc.

    Komentarz


    • #3
      pticek,
      ciężko pomóc na odległość. Ale skoro masz już diagnoze, że to dmuchawa, to nie zostaje Ci nic innego, jak tylko metodą prób i błędów wyeliminować źródło brzęczenia. Może wyjmij schowek i przejedź się jako pasażer. "Organoleptycznie" coś na pewno zdziałasz.
      Staram się pisać poprawnie po polsku.

      Komentarz


      • #4
        Jezdze juz bez schowka od kilku dni. Nie wiem, jak to pudlo w ktorym znajduje sie dmuchawa jest przymocowane do auta. Zaczelo mi to brzeczec od momentu wymiany paska rozrzadu ale mysle ze jedno z drugim nic nie ma wspolnego.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez pticek
          Zaczelo mi to brzeczec od mometu wymiany paska rozrzadu ale mysle ze jedno z drugim nic nie ma wspolnego.
          Wbrew pozorom,może to mieć ogromne znaczenie.Instrukcja serwisowa zaleca wymianę śrub mocujących poduszkę do silnika przy każdej wymianie rozrządu.Jeśli u Ciebie założyli stare śruby prawdopodobnie powstał luz i tylko czekać,jak się urwą.Przerabiałem to i powiem,że tanio nie było. :cry:
          Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

          Komentarz


          • #6
            To jak wymienia sie rozrzad to odkreca sie poduszke silnika?

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez pticek
              To jak wymienia sie rozrzad to odkreca sie poduszke silnika?
              Nie ma innej możliwości założenia paska przy wkręconych dwóch śrubach od poduchy. :P
              Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

              Komentarz


              • #8
                Znalazlem przyczyne.
                Przewod od klimy uderzal o uchwyt do ktorego jest mocowany filtr paliwa.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X