Czesc.
Od jakiegos czasu brzeczy mi obudowa dmuchawy, ktora znajduje sie za schowkiem.
Slychac ja tylko, jak auto jest na wolnych obrotach. Jak lekko dotkne reka, brzeczenie ustaje. Probowalem wlozyc gabke pomiedzy obudowe a wygluszenie auta, ale niestety nic nie pomaga. Slychac ja, jak dmuchawa jest wlaczona i wylaczona.
Bardzo prosze o pomoc.
pticek,
ciężko pomóc na odległość. Ale skoro masz już diagnoze, że to dmuchawa, to nie zostaje Ci nic innego, jak tylko metodą prób i błędów wyeliminować źródło brzęczenia. Może wyjmij schowek i przejedź się jako pasażer. "Organoleptycznie" coś na pewno zdziałasz.
Jezdze juz bez schowka od kilku dni. Nie wiem, jak to pudlo w ktorym znajduje sie dmuchawa jest przymocowane do auta. Zaczelo mi to brzeczec od momentu wymiany paska rozrzadu ale mysle ze jedno z drugim nic nie ma wspolnego.
Zaczelo mi to brzeczec od mometu wymiany paska rozrzadu ale mysle ze jedno z drugim nic nie ma wspolnego.
Wbrew pozorom,może to mieć ogromne znaczenie.Instrukcja serwisowa zaleca wymianę śrub mocujących poduszkę do silnika przy każdej wymianie rozrządu.Jeśli u Ciebie założyli stare śruby prawdopodobnie powstał luz i tylko czekać,jak się urwą.Przerabiałem to i powiem,że tanio nie było. :cry:
Komentarz