Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z odtwarzaczem CD.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z odtwarzaczem CD.

    bubuDE, w każdym razie jest to skuteczne bo przy -16°C droga była mokra a nie zamarznięta i sliska.

  • #2
    Problem z odtwarzaczem CD.

    Witam,
    zauwazylem u siebie, ze oryginalny odtwarzacz CD zglasza czasem "cd error" i wysuwa płyte. Za chwile wciaga znowu i zaczyna poprawnie odtwarzac.
    Problem zdarza sie tylko w przypadku plyt oryginalnych. Z plytami nagrywanymi z mp3 nie zauwazylem takiego problemu.
    Czy ktos mial podobny problem?

    Komentarz


    • #3
      Ja mam coś takiego u siebie. Czasem jest tak jak piszesz, ale na różnych płytach. Za bardzo mnie to nie denerwuje (bardzo żadko się to zdarza) więc nic z tym jeszcze nie robiłem. A u Ciebie jak często się to dzieje :?:
      Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

      Komentarz


      • #4
        Zauwazylem to dopiero kilka dni temu, poniewaz wożę glownie plyty z mp3 i jak juz ktorąś wsune to slucham przynajmniej po kilka dni,a nawet tydzien (z oczywisitych wzgledow) ale i tak auto mam od 4 miesiecy wiec tez wiele okazji nie mialem.
        Na razie jakos mnie to szczegolnie nie przeszkadza ale z uwagi na gwarancje na pewno z tym pojade wczesniej czy pozniej.

        [ Dodano: Sro 11 Lut, 09 14:08 ]
        Kiedys zdarzylo mi sie to z jedna plyta ale zupelnie to zaniedbalem, teraz zdarzylo mi sie to z kolejną. Rano urachamiajac auto (pomyslalem, ze moze optyka zaparowala) pozniej w tym samym dniu powtorzylo sie dwa razy, potem juz zmienilem plyte.
        Musze potestowac to jednak z innymi plytami.

        Komentarz


        • #5
          Tu już się rozwodzili nad tematem
          Forum - Octavia Club Polska
          Czarny Szkodnik

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez adym
            zauwazylem u siebie, ze oryginalny odtwarzacz CD zglasza czasem "cd error" i wysuwa płyte. Za chwile wciaga znowu i zaczyna poprawnie odtwarzac.
            Problem zdarza sie tylko w przypadku plyt oryginalnych. Z plytami nagrywanymi z mp3 nie zauwazylem takiego problemu.
            Czy ktos mial podobny problem?
            ja ma odwrotny problem....ale już go poruszałem na forum, jakoś do końca nie funkcjonuje to w 100% :| jak chce to gra a jak mu coś wlanie to szkoda gadać.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X