Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Woda w samochodzie przez tylne drzwi. Pomocy!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Woda w samochodzie przez tylne drzwi. Pomocy!!

    miguello, tak wiem,ze to jest wzor z bbs'ow ale sa one prawie 2 razy drozsze. Tak wiec postanowione i nowki fele zawitaja na Octawce okolo 15 stycznia.

  • #2
    Woda w samochodzie przez tylne drzwi. Pomocy!!

    Witam mam pytanko przez tylne drzwi dostaje mi się woda do środka. Po opadach deszczu jak otworze drzwi to wypływa trochę wody na zewnątrz i w środku na wycieraczce też skądś się bierze, dywanik też niby jest lekko wilgotny i strasznie parują tylne szyby !!!

    Co można z tym zrobić ?? może się wymienia jakieś uszczelki albo coś żeby temu zapobiec ??
    Jest O2 BJB 176 KM, 346 NM, wtryski i turbo ARL, chłodnica oleju z wersji 2,0 TDI, zegary MAXI-DOT
    Była O1 AGR Hatchback.

    Komentarz


    • #3
      amperek, może to ci pomoże, Forum - Octavia Club Polska

      Komentarz


      • #4
        amperek, kombinowane było coś z drzwiami? tapicerka była ściągana? może nie msz założonej lub odkleiła Ci się folia między drzwiami a tapicerka
        1.8T AGU L&K

        2.0TDI BKD ELEGANCE

        TOYOTA LAND CRUISER J95

        Komentarz


        • #5
          Z tego co widać to była bita właśnie z tej strony. Tak było kombinowane były zakładane drugie boczki, to było rozbierane ale ja tego nie robiłem. Może tak jak mówisz ta folia
          Jest O2 BJB 176 KM, 346 NM, wtryski i turbo ARL, chłodnica oleju z wersji 2,0 TDI, zegary MAXI-DOT
          Była O1 AGR Hatchback.

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez amperek
            Może tak jak mówisz ta folia
            albo uszczelka między blachą a rama drzwi, też lubi puszczać

            Komentarz


            • #7
              amperek, zdejmij całą tapicerkę, odklej folię jeśli jest niedbale przyklejona (kożystając z tego że masz wsio na wierzchu psiknij profile jakimś anti rustem i przesmaruj cięgna itd) odtłuść boki drzwi i porządnie jak Bóg nakazał przyklej folię :wink: nie ma wtedy prawa nic podciekać :wink:
              1.8T AGU L&K

              2.0TDI BKD ELEGANCE

              TOYOTA LAND CRUISER J95

              Komentarz


              • #8
                tak jak napisał Maru 123, zobacz tą folię i ewentualnie ją dobrze poklej
                Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X