Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

octavia 2 tylna wycieraczka nie działa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • octavia 2 tylna wycieraczka nie działa

    jago7270,

  • #2
    octavia 2 tylna wycieraczka nie działa

    witam na wstępie mówie ze przeczytalem chyba wszystko na ten temat na forum mimo to pozwoliłem sobie załozyc nowy temat mam nadzieje ze przez to nie podpadłem ale do rzeczy, nie dziela nie wiem dlaczego nie wiem gdzie szukac przyczyny nie znam sie na samochodach kupiłem ją miesiąc temu i nie wiem od czego zacząć, bezpieczniki sa napewno dobre tego jestem pewien i teraz nie wiem gdzie szukac przekaźników bo wyczytalem ze moze to byc jedna z przyczyn nie wiem gdzie jest silniczek z tylu czy z przodu, czy do przednich jest osobny i do tylnej też? nie wiem czy mam szukac przy tylnej klapie czegokolwiek z tą wycieraczką związanego czy z przodu wyczytałem tez o kostkach ale znalazłem tylko kostki od świateł pomózcie panowie prosze bo moze to jakas drobnostka zanim wyrusze do serwisu. Samochód z roku 2005.

    Komentarz


    • #3
      dzoos, nie zalewa Ci czegoś w klapie :?: Uszczelkie nie przepuszczają :?: Spryskiwacz tylny działa :?:

      Silniczek jest osobny z tyłu.

      Ps. Zmień oznaczenie silnika bo napewno nie masz ASV.
      Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

      Komentarz


      • #4
        albo Octavia 2 albo silnik ASV, razem to chyba raczej nie wystepuje

        Komentarz


        • #5
          spryskiwacz działa sucho tez jest to chyba nic nie zalewa nawet nie wiem jak mam sie dobrac do tego zeby to zobaczyc

          Komentarz


          • #6
            dzoos,
            Zamieszczone przez dzoos
            nawet nie wiem jak mam sie dobrac do tego zeby to zobaczyc
            Poszukaj na forum, napewno jest.
            Z tego co pamiętam kolega kowal 2002 wrzucił rozpiskę tylnej klapy w O2 LB.
            Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

            Komentarz


            • #7
              Wrzucał kolega ufo ja tylko linkowałem TUTAJ :szeroki_usmiech ...
              Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
              Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez kowal 2002
                Wrzucał kolega ufo ja tylko linkowałem TUTAJ ...
                To jeszcze nie najgorzej z pamięcią :diabelski_usmiech

                Ważne, że się znalazło
                Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

                Komentarz


                • #9
                  dzięki bardzo panowie spróbuje tam zajrzeć

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez dzoos
                    dzięki bardzo panowie spróbuje tam zajrzeć
                    Skoro bezpiecznik OK, i żadnego zalania (spięcia) nie ma to zacznij od sprawdzenia silniczka.
                    Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

                    Komentarz


                    • #11
                      Jak silnik będzie działał to sprawdź czy frezy na ramieniu się nie wyrobiły. Ramie jest aluminiowe org. bez frezów i trzpień ma tylko frezy a na ramieniu się wyrabia przy dokręceniu.
                      Czarny Szkodnik

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X