Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] BRAK MOCY W OCTAVI 1.9 TDI 110 KM MOTOR ASV

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] BRAK MOCY W OCTAVI 1.9 TDI 110 KM MOTOR ASV

    -388-

  • #2
    [O1] BRAK MOCY W OCTAVI 1.9 TDI 110 KM MOTOR ASV

    WITAM I PRZEPRASZAM,ŻE PEWNIE ZROBIĘ POWTÓRKĘ PROBLEMU. JESTEM POSIADACZEM OCTAVI DOPIERO 1,5 MIESIĄCA. NIESTETY DZISIAJ DOPIERO WYCHWYCIŁEM PROBLEM A DODAM,ŻE BYŁO CHYBA OK. NIE ZWRACAŁEM NA TO UWAGI. JADĄC DZISIAJ PRZY PRĘDKOŚCI 110 OBJAW BYŁ TAK JAKBY ODCIĘŁO DOPŁYW PALIWA. JUŻ SIĘ WKUR..... WYSKOCZYŁEM NA TRASE W KIERUNKU KATOWIC I OBJAWY SĄ TAKIE:
    LECI DO 100 BEZ PROBLEMU A NASTĘPNIE JAKO TAKO DO 130 I KUNIEC,OBROTY TYLKO 3000TYSIE. TAK JAKBY BYŁA BLOKADA PRĘDKOŚCI. NIE WIEM CO ZROBIĆ,CZY TO PALIWO CZY CO. DODAM ,ŻE JAK KUPOWAŁEM TO BYŁEM W SERWISIE SKODY I WYSKOCZYŁ NA KOMPIE BŁĄD CZUJNIKA TEMPERATURY( problemy przy odpalaniu ciepłego bądź zimnego silnika)-jeste to wymienione. Prosze pomocy wołam...SZEFOLEK Z ŁODZI

    Komentarz


    • #3
      szuszon,

      Wpisz w szukajkę:notlauf,zapieczone kierownice i czytaj.
      Nie pisz wielkimi literami.
      Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

      Komentarz


      • #4
        ok,sorki za wielkie literki

        Komentarz


        • #5
          Ja mialem to samo co ty, też sporadycznie przy predkosciach około 130-140 km\h nagle traciła mi moc, aż do przedwczoraj gdzie moc już spadła na stałe i swieci mi się check engine. Samochód w trakcie naprawy, jak usune to Ci powiem co nawaliło :wink:

          Komentarz


          • #6
            dzięki. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy to może mieć wpływ na odpalanie zimnego silnika?

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez szuszon
              dzięki. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy to może mieć wpływ na odpalanie zimnego silnika?
              Raczej nie powinno.Jeśli masz problem z uruchomieniem na zimno to turbina,N75,N18 nie mają na to wpływu.
              Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

              Komentarz


              • #8
                hmm. Maam nadzieję,że to nic poważnego. Odpala ona normalnie,tylko zawsze tyci zakopci na biało ale to tylko sekundkę skubana.Pierwsze buch z rurki dymek- każde następne odpalanie jest ok. Kopci zawsze po kilku godzinach np: po 8.

                Komentarz


                • #9


                  jezeli nie to, zapraszam a koledzy juz napisali slowa kluczowe
                  Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                  http://www.disi-tune.pl
                  Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                  Był WRX
                  Była Octa

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X