Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

połamany kluczyk

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • połamany kluczyk

    witam wszystkich,mam problem z centralnym zamkiem.Niedawno zbiłem prawe lusterko po czym kupiłem nowe i założyłem[zamiennik],nagle pojawił się problem z centralnym zamkiem,jak zamykam drzwi od kierowcy jest ok,ale jak od pasażera to wszystkie drzwi się zamykają oprócz kierowcy, jak otwieram to tak samo dioda przy zamku raz mruga normalnie a raz żarzy się cały czas,od kierowcy nie mogę domknąć szyb z kluczyka,od pasażera jest ok teraz przestało działać lewe lusterko a prawe zaczęło po cichu burczeć.Dzieje się nie wiadomo co nie wiem wogóle o co chodzi czy ktoś mógłby mi pomóc co to może być,czy to zbieg okoliczności nie mam pojęcia.z góry serdeczne dzięki.Pozdrawiam. :!:

  • #2
    połamany kluczyk

    Jeden z kluczyków do mojej Skody jest zlamany na 2 częsci, tzn czesc metalowa jest ulamana u nasady. Pilocik dziala. W ASO wymiana kluczyka z programowaniem alarmu kosztuje 300 PLN. Czy znacie moze jakis sposob zeby to naprawic po mniejszym koszcie?
    Virus injected!

    Komentarz


    • #3
      masz scyzor czy zwykly kluczyk?
      President Johnny II + President Florida/ ML-145
      O1 - 122KM@141KM 261Nm@303Nm By Rogalotti
      OII - 140KM@178KM 320Nm@374Nm By CompSport

      Komentarz


      • #4
        scr008, zadzwoń do nich znają się na rzeczy Forum - Octavia Club Polska :wink:
        1.8T AGU L&K

        2.0TDI BKD ELEGANCE

        TOYOTA LAND CRUISER J95

        Komentarz


        • #5
          2pac, stary prosty 2-przyciskowy

          Maru 123, thx ale z tego co tam czytam to wychodzi jeszcze drozej niz w aso. tak czy siak zadzwonie i sie dowiem
          Virus injected!

          Komentarz


          • #6
            scr008, no nie wiem, zadzwoń bedziesz wszystko wiedział powiedz że z ocp to coś ci na lizaka opuszczą :P
            1.8T AGU L&K

            2.0TDI BKD ELEGANCE

            TOYOTA LAND CRUISER J95

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez scr008
              2pac, stary prosty 2-przyciskowy
              scyzoryk 2 przyciskowy czy stały klucz????

              Komentarz


              • #8
                stały

                [ Dodano: Pią 27 Lut, 09 13:21 ]
                zadzwonilem, umowilem. ok 60 pln z rachunkiem itd wiec ubezpieczalnia sie nie przyczepi

                dzieki Maru 123
                Virus injected!

                Komentarz


                • #9
                  scr008, no żebyś się nie zdziwił, jak się przyczepi w przypadku kradzieży

                  [ Dodano: Pią 27 Lut, 09 14:23 ]
                  Wszystko co związane jest ze zmianą kluczyków, zamków powinno być robione w ASO. Tam dostajesz dokument potwierdzający wymianę zamków i przekodowania. Od zwykłego warsztatu to zazwyczaj można sobie w buty wsadzić. Przynajmniej u mnie w firmie tak jest.
                  Nie wiadomo czy czasem Pan Henio nie zrobił jeszcze jednej kopii, albo czy Ty mu tego specjalnie nie zleciłeś. Niestety, ale w przypadku KR jak to wyjdzie mogą być problemy.
                  Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

                  Komentarz


                  • #10
                    W przypadku gdybym miał wykupione ubezpieczenie a później sobie dorobił kluczyk, to może być problem.
                    W moim wypadku, gdy jeszcze samochód jeszcze nie jest ubezpieczony, moge spokojnie dorobić kluczyk a następnie podczas ubezpieczenia poinformować o tym ubezpieczyciela i dostarczyć fakturę za wymianę. Takie info otrzymałem z firmy ubezpieczeniowej.

                    Dodam, że w moim wypadku alarm/immobiliser wogole nie sa zmieniane ani przekodowywane, dorabiany jest jedynie kluczyk. Oczywiscie musze zachować oryginalny połamany.
                    Virus injected!

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X