Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie naprawic sterownik silnika o1 1.9 tdi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Gdzie naprawic sterownik silnika o1 1.9 tdi

    Zamieszczone przez Alvaro
    Zamieszczone przez sebu
    kiedy wymieniałeś filtr paliwa :?:
    jakieś 6 miesc temu
    a ile kilometrów zrobiłeś :?:

  • #2
    Gdzie naprawic sterownik silnika o1 1.9 tdi

    Witam!
    Auto stoi w serwisie, gdyż nie można uruchomi silnika, tzn silnik pali ale zaraz po tym zostaje wyłączony. Serwis wykrył błąd sterownika silnika i mogą go wysłac do zakładu, natomiast zanim zdecyduje się na tego typu naprawę chciałem się dowiedziec czy na śląsk ktoś zajmuje się tego typu naprawami najlepiej z okolic Katowice
    Z góry wielkie dziękie za wszelką pomoc i sugestie
    Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      tu masz goscia u którego ja robiłam i dało rady :
      Samochody używane i nowe - Auto giełda samochodowa - Motoryzacja - Strona błędu zadzwon pogadaj
      ET 13.064 1/4 mili 2009 Octavia Rs I

      ET 13.576 ---->13.3xx---->13.006 1/4 mili Golf I TFSI bY GTO

      Komentarz


      • #4
        A swieci ikonka kluczyka?? Bo to wyglada na problem z IMMO.

        Strona nie została znaleziona – DIGITECH AUTOELEKTRONIKA Katowice

        Tu zadzwon
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • #5
          Na desce nie świeci się już nic, w serwisie powiedzieli że jest to błąd sterownika silnika, ponoć trza rozebrać deskę i go wyciągnąć, wysłać do zakładu, ale w takim wypadku nie wiem czy nie lepiej pojechać prosto do takiego zakładu i mieć szybciej zrobione auto

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez melon721
            Na desce nie świeci się już nic, w serwisie powiedzieli że jest to błąd sterownika silnika, ponoć trza rozebrać deskę i go wyciągnąć, wysłać do zakładu, ale w takim wypadku nie wiem czy nie lepiej pojechać prosto do takiego zakładu i mieć szybciej zrobione auto
            po co rozbierac deske rozdzielcza sterownik silnika jest na podszybiu.....
            ET 13.064 1/4 mili 2009 Octavia Rs I

            ET 13.576 ---->13.3xx---->13.006 1/4 mili Golf I TFSI bY GTO

            Komentarz


            • #7
              Hmm no tak mnie poinformował kolo przez telefon. Co do poleconych serwisów to niestety, ale wszędzie mają pełną obsadę i najwcześniej na wtorek mógłbym podholowac auto, dlatego zdecydowałem się auto robic w warsztacie gdzie teraz aktualnie stoi.

              Wiecie może co jest najczęstszą przyczyną uszkodzenia sterownika silnika??

              Komentarz


              • #8
                czasami woda sie dostaje, ale przyczyn moze byc duzo sterownik to taki komputer domowy
                ET 13.064 1/4 mili 2009 Octavia Rs I

                ET 13.576 ---->13.3xx---->13.006 1/4 mili Golf I TFSI bY GTO

                Komentarz


                • #9
                  Auto niestety od paru miesięcy zmuszony jestem trzyma pod chmurką, w dodatku pokrywa od silnika jest na pół połamana, więc obstawiam że to wina wody;/, będe musiał coś z tym zrobic

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X