Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wentylator chłodnicy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wentylator chłodnicy

    w/g ETKI sie nie zamieniaja mysle ze ten moze byc ale z twoim softem najlepiej zapytaj firmy tuningowe

  • #2
    Wentylator chłodnicy

    Padł mi wentylator (mniejszy) od chłodnicy. Nie chcę wymieniać całości, lecz tylko uszkodzony wentylator. Czy ktoś może wie jakie ma wymiary lub oznaczenie tak abym mógł go sobie poszukać na np. allegro?
    Czy dużo jest roboty przy jego wymianie?

    Komentarz


    • #3
      a skad wiesz ze ci padl?? bo jak wiesz to maly wentylator jest od klimy.
      Pozdrawiam

      Komentarz


      • #4
        stychlerz, Maly wentylator ma średnicę 290 mm i oznaczenie:1J0 959 455 M 220/60 W.,lub to samo z literką P dla silników AXP,AEE,AKL,AMD.
        Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

        Komentarz


        • #5
          dziwne, bo z reguły pada najpierw duży
          dowiedz się u Łukasza z Ełku
          TDI ASV 140KM 300Nm

          Komentarz


          • #6
            W ASO powiedzieli mi że wentyaltor od klimatyzacji, ten mniejszy, ma problemy z pracą. Czasami się załącza, a czasami nie.

            Komentarz


            • #7
              to rownoczesnie mozesz miec problem z elektryka albo z klima, jezeli z klima jest slabo nabita to jezeli sie niezalacza klima to wentylator tez sie niebedzie zalaczal wiec sprawdz czy wogole klima dzial jak ten maly wentylator niedziala.

              Pozdrawiam

              PS jezeli wentylator dziala a tylko czasem niedziala to raczej niejest to problem samego wentylatora a raczej czegos innego bo wentylator jest bardzo prosty w budowie i jezeli jest zepsuty to albo dziala albo nie.

              Komentarz


              • #8
                Myślisz, że jakaś kostka może nie łączyc?
                Jak to sprawdzić?

                Komentarz


                • #9
                  odlacz kostke od wentylatora i wlacz klime i zobacz czy jest napiecie na kostce co idzie do wentylatora jezeli niema znaczy ze albo kilma niedziala albo masz problem z elektryka

                  Komentarz


                  • #10
                    Miałem podobny problem, pojechałem do serwisu sprawdzić, mechanior z serwisu stwierdził że oba wentylatory są spalone, koszt wymiany z robocizną ok 1900zł :shock: , podziękowałem i pojechałem do domu, nie dawało mi to spokoju jak mogły spalić się dwa wentylatory jednocześnie, rozebrałem samemu, mały udało mi sie rozebrać przeczyściłem szczotki złożyłem, podpiolem do prostownika i działa, duży przedmuchałem sprężonym powietrzem obstukałem mlotkiem plastikowym, założylem do auta i nie mam żadnych jak na razie problemów, działają obydwa jak wlącze klimatyzacje zalączają się oba, jak temperatura silnika wzrośnie bez włączonej klimatyzacji to również działają oba (Jak tu wierzyć ASO, chcieli wymienić dobre na nowe).

                    Komentarz


                    • #11
                      To teraz pojedź do nich i ... już sam wiesz co im powiedzieć.
                      Nie zasuwam ! Prędkość zabija ! Włącz myślenie.

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X