Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

problem z immo

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • problem z immo

    Szkoda napisał:

    Cast Away -> jak on wraca z tej wyspy, a ona ma już inną rodzinę, pada deszcz...
    masakra
    ...ale fura w garażu wciąż ta sama :wink:

  • #2
    problem z immo

    to moj pierwszy post wiec WITAM WSZYSTKICH troszke szukalem zamin zaczolem watek ale nie znalazlem nic takiego lub nie szukalem pod odpowiednim tagiem.
    Sprawa wyglada nastepujaco. po wlazeniu kluczyka do stacyjki mruga kontrolka immo i auto odpala na chwilka i gasnie, po wyjeciu kluczyka odwruceniu go i ponownym przekreceniu go auto normalnie odpala :shock: i tak co jakis czas .
    zczytalem bledy VAG iem i pokazuje ze zaniski sygnal kluczyka,
    gdzie powinienem szukac pszyczyny tego bladu ? dodam ze kluczy jest standardowy nie scyzoryk
    pacjent to octavia z 1998 1.6

    z gory dzieki za wszystkie podpowiedzi
    pozdro
    Serek

    Komentarz


    • #3
      Ja mam Octavie z 2000r i też tak miałem. Wymieniłem baterie w kluczyku i trochę pomogło, chociaż czasem się jeszcze zdarza.
      12-2000r. 1.9 TDI 110KM ASV SOLUTION
      FOTKI - http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=24820

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez DarekD
        Wymieniłem baterie w kluczyku i trochę pomogło, chociaż czasem się jeszcze zdarza.
        Immo nie jest na baterie. Prawdopodobnie powoli immo zmierza ku końcowi.

        Komentarz


        • #5
          Bateria nie ma nic do tego. Przeczyścić połączenia przy cewce w stacyjce oraz przy liczniku. Dobrym sposobem jest tez za ekranowanie przewodu od cewki immo. Ale najpierw zobacz czy na drugim kluczyku dzieje sie tak samo. Możliwe ze winny jest transponder w kluczyku. Jeżeli te zabiegi nie pomogą to zostaje wymiana tablicy jeżeli Cie stać lub przyzwyczaić się Ale podstawa to styki i drugi kluczyk.

          Komentarz


          • #6
            na obu kluczykach dzieje sie to samo sprubuje dzis poczyscic i zobaczymy co z tego wyjdzie.
            sorki ale o co chodzi z ta tablica bo nie za bardzo kumam. :?:

            pozdro
            Serek

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez serek_elite
              sorki ale o co chodzi z ta tablica bo nie za bardzo kumam. :?:
              Chodzi o zegary Tam jest immo

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez gregor6
                Zamieszczone przez serek_elite
                sorki ale o co chodzi z ta tablica bo nie za bardzo kumam. :?:
                Chodzi o zegary Tam jest immo
                dzieki . nie jestem zbyt zorientowany co i jak w skodzie
                :roll:
                pozdro
                Serek

                Komentarz


                • #9
                  Immo działa na takiej zasadzie że sygnał z cewki idzie na zegary, tam jest procesor który jeżeli stwierdzi że klucz jest to dopiero puszcza sygnał na ecu że wszystko jest oki i można uruchomić silnik.

                  Komentarz


                  • #10
                    Podepnę się może tutaj. Jaki jest koszt wymiany IMMO?
                    obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
                    wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

                    Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

                    Komentarz


                    • #11
                      Zanin wymienisz IMMO upewnij się, że to nie jest stacyjka.

                      U mnie kiedyś też tak raz palił a raz miał problemy - myślałem, że to może akumulator, mądrzy też na IMMO stawiali. a to stacyjka była.
                      Co prawda inny samochód to był niż octavia, ale problem podobny.

                      Komentarz


                      • #12
                        Set, ja pytam tak orientacyjnie na razie. Dopiero będę odstawiał autko do elektryka, który będzie szukał usterki.
                        obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
                        wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

                        Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X