Bydło na Parkingach - kluczem po lakierze gdzie malowac ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • kamida
    Classic
    • 2010
    • 15

    Bydło na Parkingach - kluczem po lakierze gdzie malowac ?

  • jackal79
    Drive
    • 2008
    • 62

    #2
    Bydło na Parkingach - kluczem po lakierze gdzie malowac ?

    Mam AC, dac do skody ale ktorej Korczyk czy kolo sarniego stoku czy cos moze innego
    ogolnie gdzie lepsze lakiernia ?

    Komentarz

    • Maicroft
      Moderator
      S_OCP MemberModeratorr
      • 2004
      • 25757
      • Audi

      #3
      Olej to, za chwile bedzie znow to samo. :evil: I tak nie pomaluja tego z dnia na dzien, w Welmie bedzie szybciej, ale auta zastepczego nie daja, u Korczyka auto moze i by bylo, ale dluzej bedziesz czekal.


      Co Ci przerysowali
      Spritmonitor.de

      Komentarz

      • jackal79
        Drive
        • 2008
        • 62

        #4
        dzwi cale pasazera od lewej do klapy tylnej wlacznie .. ale jaki lakiernik lepszy ?

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez jackal79
          Mam AC, dac do skody ale ktorej Korczyk czy kolo sarniego stoku czy cos moze innego
          ogolnie gdzie lepsze lakiernia ?
          Ja Cię oświecę. Jestem właśnie na etapie likwidacji szkody z AC na miesięcznej Octavi.

          W Welmie przy stoliku likwidacji szkód komunikacyjnych siedzą dwa geje. Jeden starszy drugi młody. Stary ma Cię w dupie a młody nie może uwierzyć że mi się śpieszy. Poczułem się jak menel gdy stary w mojej obecności zaczął wycierać ściereczkami monitor w laptopie.

          Oznajmili bez oglądania auta że zajmie to 10 dni roboczych. Na pytanie o auto zastępcze otrzymałem odpowiedź: "możemy panu wynająć za 130 netto dziennie polówkę".Jako że jestem przedsiębiorcą nie mogę zostać bez auta. Oni mieli to w dupie. Wychodząc zabrałem ulotkę Passata CC.

          Zadzwoniłem na salon do Korczyka. Jakiś Pan skierował mnie do Kóz. Na miejscu przywitał mnie kierownik. "Pokaż auto" - to były pierwsze jego słowa. Powędrowaliśmy na parking i tam spotkała mnie miła obsługa ze strony kierownika. Nawet zapytał czy nic mi się nie stało. Do 4 minut sprowadził kierownika lakierni. Młody Pan z żalem oznajmił że dopiero koło 10 października by zaczęli. Na pytanie o auto zastępcze odpowiedzieli: "Fabię chcesz czy Octavię?", oczywiście, wszytko bezgotówkowo. Kazali przyjechać w poniedziałek z raportem od rzeczoznawcy i będą myśleć gdzie mnie wcisnąć.

          Mogę czekać tydzień lub dwa dłużej. Ja muszę mieć auto zastępcze bo prowadzę firmę a brak samochodu to dla mnie niesamowite straty.

          Komentarz

          • jackal79
            Drive
            • 2008
            • 62

            #6
            to dobrze ze mam dwie skodzinki i zaraz sie zbieram tam do tych koz

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez namo
              Mogę czekać tydzień lub dwa dłużej. Ja muszę mieć auto zastępcze bo prowadzę firmę a brak samochodu to dla mnie niesamowite straty.
              Polak mądry po szkodzie. Trzeba było nie brać auta zastępczego i robić autko gdzie indziej. "Fachowcy" u Korczyka tak przykleili listwę nad szybą z tyłu że kilka dni temu odkleiła się a pęd powietrza wykrzywił ją we wszystkie strony. Jeszcze usłyszałem mądry tekst przez telefon: "Sama się odkleiła?". O mało nie spierdoliłem się z krzesła.

              Już przebolałem porysowane śruby zawiasów w drzwiach (poprawiał gość siedząc na taboreciku z pędzelkiem w ręku)już nic nie mówiłem jak uszczelkę od szyby wyjmowałem spod błotnika, o zamalowanej naklejce na prawym środkowym słupku już nie wspomnę.

              Ja myślę że to za dużo bubli jak na jedno auto. Omijacie to miejsce jak nie chcecie mieć spapranego auta.

              Komentarz

              • rims.net.pl
                Ambiente
                • 2010
                • 214

                #8
                Niestety problem z lakierniami jest wszedzie.
                Pracowalem ładnych pare lat u dealera skody - gdzie to sie mozna domyslić
                Zal opisywac ten ruski cyrk


                Mogę polecic jedną dobrą lakiernię - niestety spoza marki Skoda - Armada Zabrze - dealer Forda - chłopaki robią dobrze, mają dobry sprzet, widzialem juz kilka samochodów i powiem szczerze ze jest
                Samochód zastepczy - tam nie pytaja tylko go dają.
                Leasing bez BIK
                http://www.doradcaleasingpolski.pl tel. 693 784 723

                Moja czeszka http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=37149

                Komentarz

                • baca10
                  RS
                  • 2009
                  • 6225

                  #9
                  jackal79, Ja ostatni odalam do ASO w Rybniku, zajelo im to trzy dni, auto zastepcze daja bez problemu

                  Komentarz

                  Pracuję...