Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Ori ksenon na fioletowo :( jakie żarniki do O2 D1S, D2

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Ori ksenon na fioletowo :( jakie żarniki do O2 D1S, D2

    Komputer AL Sstemu dzisiaj poległ i nie dał rady wykasowac bledu . Pozostaje jakis dobry specjalista.

    Pozdrawiam

  • #2
    [O2] Ori ksenon na fioletowo jakie żarniki do O2 D1S, D2

    Witam! Jak w temecie: jakie żarniki stosowane są w ksenonach O2? D1S lub D2S? Czy kupić w serwisie ( koszt 500zł ) czy szukać np na allegro? Jakie są Wasze doświadczenia? Niestety moje świecą już na fioletowo więc trzeba się powoli przygotować na wymianę. Pozdr
    Była Octavia 2001' 1,9 TDI AGR...oczywiście z virusem Była O2 KOMBI DSG ELEGANCE RS LOOK ... Jest BMW E91 LCI

    Komentarz


    • #3
      BTW ile wytrzymują takie żarniki biorąc pod uwage , że musimy jeździć na światłach całą dobę?
      Audi A4 1.8TFSI

      Komentarz


      • #4
        w ASO daj pan spokój

        W 02 masz żarniki D1S i takich szukaj

        Philips
        Osram

        no chyba ze masz kasy duzo bo to prawie 500zł za sztuke Philips Xenon Ultra Blue

        Komentarz


        • #5
          mi padły po 103 000km. Pierwszy telefon do losowego sklepu i są po 370zł szt Osram
          Była Octavia 2001' 1,9 TDI AGR...oczywiście z virusem Była O2 KOMBI DSG ELEGANCE RS LOOK ... Jest BMW E91 LCI

          Komentarz


          • #6
            lukas220, dwa na raz Ci padły? Odrazu inna barwa światła? czy to jakos z czasem sie zmienia?
            Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

            Komentarz


            • #7
              lewy jest ok, świeci biało jak przeciwmgielne w O1, ale prawy całkiem na fiolet. Wszystko jasne co jedzie przed mną zmienia się na ten kolor ...ze znakami włącznie
              Była Octavia 2001' 1,9 TDI AGR...oczywiście z virusem Była O2 KOMBI DSG ELEGANCE RS LOOK ... Jest BMW E91 LCI

              Komentarz


              • #8
                Moje maja 4 lata i 105kkm i oba swieca dobrze, nie widac zeby im cos mialo z dnia na dzien zaczac dolegac.
                Spritmonitor.de

                Komentarz


                • #9
                  Re: Ori ksenon na fioletowo jakie żarniki do O2 D1S, D2

                  Zamieszczone przez lukas220
                  Witam! Jak w temecie: jakie żarniki stosowane są w ksenonach O2? D1S lub D2S? Czy kupić w serwisie ( koszt 500zł ) czy szukać np na allegro? Jakie są Wasze doświadczenia? Niestety moje świecą już na fioletowo więc trzeba się powoli przygotować na wymianę. Pozdr
                  Nie ma co kupować w ASO - to samo można kupić na rynku wtórnym. Ja kupowałem D2S w maju po ok. 135zł za sztukę, teraz są już orginalne Philipsa po 95 / 99 zł.
                  Swoją drogą - ciekawe jak świecą te "no name" po około 30zł. Ma ktoś takie ? Bo może się okazać, że to samo co Philips.

                  Komentarz


                  • #10
                    moja Octa ( I rejestracja Austria) ma ustawione światła mijania na stałe tzn. nie da się ich wyłączyć-widocznie to im pomogło i stąd konieczność szybszej wymiany :twisted:
                    Była Octavia 2001' 1,9 TDI AGR...oczywiście z virusem Była O2 KOMBI DSG ELEGANCE RS LOOK ... Jest BMW E91 LCI

                    Komentarz


                    • #11
                      U mnie wymienione przez poprzedniego właściciela po około 150kkm, mam fakture z serwisu.
                      Marek

                      Komentarz


                      • #12
                        Pstrykacz - ja tez wymieniłem przy tym przebiegu a były od nowości :-) mam fakturę ze sklepu :lol:

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez pstrykacz
                          U mnie wymienione przez poprzedniego właściciela po około 150kkm, mam fakture z serwisu.
                          to jak mniej wiecej tyle wytrzymuja to nie jest źle. 15 par osramów by poszło w tym czasie.
                          Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X