Stuki dochodzace z lewej lampy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Ołti
    Classic
    • 2010
    • 29

    Stuki dochodzace z lewej lampy

    a i jeszcze jedna sprawa , jak kupowalem ja ( z salonu skody - lekarz zostawil i wzial nowa ) to dealer zapewnial mnie ze auto mialo robiony rozrzad i ze teraz bede mial spokoj na te 120 tys jesli chodzi o rozrzad , po kilku dniach przegladalem ksiazke tak z ciekawosci i nie ma tam wpisu ze byl robiony rozrzad.. pojechalem tam dzisiaj i koles powiedzial ze on to sprawdzi i jesli nie byl zrobiony to mi zrobia, ale jak wracalem to pomyslalem ze moze zacznie tam edytowac ta historie auta i wpisze ze byl robiony ;/ co o tym myslicie ? czy moga tak to edytowac ze wpisza ze byl robiony ? pokazalem tez mu ten dziwny dzwiek i maja to sprawdzic jak tam podjade - ma zadzwonic i sie umowic ze mna. Co sadzicie ?

    [ Dodano: Wto 06 Kwi, 10 12:17 ]
    a i jeszcze jedno . . nie wiem moze jestem juz przewrazliwiony ale podczas gwaltowniejszego przyspieszania slysze delikatny gwizd z silnika . to normalne ?
  • mmdk
    Drive
    • 2009
    • 70

    #2
    Stuki dochodzace z lewej lampy

    Wczoraj po wlaczeniu zaplonu uslyszalem dziwne stuki dochadzace spod maski. Po otworzeniu maski okazalo sie ze dzwiek dochodzi z lewego reflektora. To cos takiego jakby jakby silniczek krokowy sie zacinal. Przycisnalem tylna plastikowa obudowe od lampy i przestalo. Sprawdzilem czy sterowanie wysokoscia lampami dziala i wszystko jest ok. Lampy mam w pozycji na maksa do gory.Na nastepny dzien wlaczam zaplon i znowu to samo. Co to moze byc?

    Komentarz

    • robekcool
      RS
      • 2009
      • 2041
      • Octavia II (1Z3)
      • BJB 1.9 TDI PD 105 KM

      #3
      usterkę już znalazłeś, może jest poluzowany lub wyskoczył z zaczepu (obejrzyj). jesli nie to raczej wymiana
      www.k-mot.pl
      Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
      Autoholowanie.
      Robert Kulma

      Komentarz

      Pracuję...