[O1] Żarówka do popielniczki i znaczek skody na grill :)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • oct2.0d140
    Classic
    • 2010
    • 17

    [O1] Żarówka do popielniczki i znaczek skody na grill :)

    dokładnie o to nam chodzi :]
    janek
  • pepiczek
    Ambiente
    • 2009
    • 146

    #2
    [O1] Żarówka do popielniczki i znaczek skody na grill

    Witam, zalaczam fotke z forum VW:



    to od golfa ale O1 ma podobnie. Przepalila sie zarowka od popielniczki, co prawda nie pale (bo nie jestem samobojca) ale jak ma swiecic to czemu nie?

    Zarowka jest ZINTEGROWANA z plastikowymi "sankami", za cholere sie nie da jej wyjac, jej nozki sa zespawane z blaszkami w tym elemencie. Probowalem silowo i wyrwalem sama szklana banke... zepsulem to. Mozna rzezbic i lutowac cos swojego ale jak mozna kupic zamiennik (starczy do konca zycia wozu) to czemu nie.

    Gdzie kupic taka zarowke +3g plastiku? Moze jakies linki?

    Druga sprawa

    Gdzie kupie tanio dobrej jakości znaczek skody do O1 na grill, ten zielony. Odpadl mi gdzies sam :-( I skoda wyglada jakos inaczej.

    Na allegro sa rozne znaczniki ale nie wiem jaki bedzie pasowal idealnie w to miejsce. Chodzi o emblemat producenta oczywiście.

    +LPG Elpigaz IV gen :-)

    Komentarz

    • markowski
      Ambiente
      • 2006
      • 224

      #3
      Hej,
      zaroweczke kupisz w aso - cena jedyne 50 zeta :lol: :zlosnik: - taka cene przynajmniej mial dla mnie serwis auto wimar na jagielonskiej w warszawie w ramach jednego z duzych przegladow... :lol:
      pozdrawiam
      Markowski
      OI AXR 06 185@377

      Komentarz

      • piotrek_os
        RS
        S_OCP Member
        • 2006
        • 8160
        • Octavia II (1Z3)
        • BXE 1.9 TDI PD 105 KM

        #4
        pepiczek, http://www.allegro.pl/item812581662_...a_felicja.html sprawdzony Jegomość
        Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

        Komentarz

        • pepiczek
          Ambiente
          • 2009
          • 146

          #5
          Zamieszczone przez markowski
          Hej,
          zaroweczke kupisz w aso - cena jedyne 50 zeta :lol: :zlosnik: - taka cene przynajmniej mial dla mnie serwis auto wimar na jagielonskiej w warszawie w ramach jednego z duzych przegladow... :lol:
          LOL



          Zarowka jest taka jak tu, ale nie chodzi o ten plastik bo ten jest inny!!! Gdzies widzieliscie takie zaorki? 1 cm dluga, musza byc conajmniej 1cm nozki jeszcze i sobie to sam zrobie na cacy ;-) Lutowalem najmniejsze uklady scalone wiec to dla mnie pikus, Pan pikus.
          +LPG Elpigaz IV gen :-)

          Komentarz

          • Arti_r1
            RS
            • 2008
            • 2626

            #6
            Zamieszczone przez pepiczek
            Gdzies widzieliscie takie zaorki?
            Ja kupiłem taką w pierwszym napotkanym sklepie motoryzacyjnym jak wymieniałem w gnieździe zapalniczki :wink: Dodam że wymieniałem samą żaróweczkę :P
            Fabryka Barw :]

            Czarna O1 rs-line tdi
            Srebrna O2 Scout

            DACAR.team

            Komentarz

            • krisoctav
              Rider
              • 2008
              • 417

              #7
              Żaróweczkę można wymienić z tego ustrojstwa strasznie maleńkie zaczepy żarówka tak jak w panelach podświetlanych z przodu cena 1 zł.

              Komentarz

              • pycho
                Drive
                • 2009
                • 80

                #8
                Żaróweczkę osobiście kupywałem w ASO za jak dobrze pamiętam 16 zł. Ale jeśli masz czas i chcesz dłubać, lutować, rzeźbić to Twoja sprawa.
                A co do emblematu na grill to powinien mieć 79-80 mm(zależy jak kto mierzy).
                Pzdr
                Octavia 1,9 AHF L&K '02

                Uczyć się - Lenin; Lenić się - uczeń

                Komentarz

                Pracuję...