Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

no i pierwsza usterka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • no i pierwsza usterka

    fajna naklejeczka "KRZYK")pozdrawiam

  • #2
    no i pierwsza usterka

    samochód odebranty w sobotę a dziś zgłoszona pierwsza usterka. Na wyświetlaczu wskazywana temperatura zedwnętrzna 6stopni w drugim samochodzie -1 stopień, podjechałem do serwisu i oni bez oglądania zamówili nowyczujnik temperatury, stary do wymiany. Czy te czujniki temperatury tak często padaja że nawet dokładnie nie ogladali tylko od razu zamowili nowy? Mam nadzieję ze to będzie ostatnia usterka w tym samochodzie

    Komentarz


    • #3
      ja mam OII FL Mint od 7 miesięcy i z czujnikiem temp. jest wszystko ok.
      więc to chyba pojedyńczy przypadek. Na forum nie widziałem zadnego info
      na ten temat więc inni chyba też mają sprawne.
      P O Z D R A W I A M O2 FL MPI srebrny Mint

      Komentarz


      • #4
        rafik11, losowa usterka :szeroki_usmiech

        A oblałeś/opiłeś auto?
        Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

        Komentarz


        • #5
          No właśnie AdamB ma rację ja to zrobiłem (obowiązkowo :wink: ) pierwszego wieczora czymś takim:
          narazie działa, we wigilję będzie dwa miesiące.
          Załączone pliki

          Komentarz


          • #6
            krzycho*, to jest podstawa, aby dobrze "zakonserwować" auto :szeroki_usmiech

            Ja swoje musiałem dodatkowo "zakonserwować" ponieważ odbierałem w piątek :szeroki_usmiech
            Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

            Komentarz


            • #7
              Ja też miałem ten "komfort" :wink: bo odbieraliśmy z małżonką w sobotę 24.X :szeroki_usmiech .

              Komentarz


              • #8
                no dobra nie było oblewania może to właśnie to jest przyczyną. A swoja droga mam ubaw z tym wskaźnikiem pokazujacym biegi jedynke i dwójke pokazuje tak ze zaraz po ruszeniu praktycznie trzeba zmienic bieg, ntomist na 3 pozwala dociagnac do 3 tys obrotow

                Komentarz


                • #9
                  Myślę że z tym oblewaniem to prawda „leży” gdzieś pośrodku :wink: , co do „biegów” pewnie tak ma być, bo w instrukcji pisz że na pierwszym biegu nie należy jechać więcej jak „długość samochodu”.

                  Komentarz


                  • #10
                    Re: no i pierwsza usterka

                    Zamieszczone przez rafik11
                    Czy te czujniki temperatury tak często padaja że nawet dokładnie nie ogladali tylko od razu zamowili nowy? Mam nadzieję ze to będzie ostatnia usterka w tym samochodzie
                    Pewnie taniej jest zamówić nowy czujnik temperatury niż pójść do samochodu i diagnozować czy np kable mają dobre styki itp.. przy wymianie się dowiedzą co było przyczyną
                    - O2FL Combi 1.4TSI DSG , [SPRZEDAM]--> ramka do SWING/BOLERO - WOOD

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez rafik11
                      no dobra nie było oblewania może to właśnie to jest przyczyną.
                      Nie może tylko na pewno
                      Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                      Komentarz


                      • #12
                        oblej jak najszybciej to unikniesz następnych awarii :diabelski_usmiech
                        P O Z D R A W I A M O2 FL MPI srebrny Mint

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X