lusterko od kierowcy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • mfiolas
    Classic
    • 2010
    • 5

    lusterko od kierowcy

    czyli najlepszy czas na 1/4 mili osiągnę zmieniając bieg przy 4600 - 4700 obr? to trochę trudne do uwierzenia. Wspominam o 1/4 mili bo byłem w ten weekend z ciekawości i wyszło mi ET+RT 17,06 s i niewiem czy to dobry czy zły wynik
  • hivision5
    Drive
    • 2009
    • 40

    #2
    lusterko od kierowcy

    bryła lodu z tira utrąciła mi lusterko szkło i obudowa są całe czy idzie coś z tym zrobić czy trzeba całość nowe lub z rozbitków i gdzie najlepiej sie o to pytać okolice DĘBICY nz podkarpaciu
    hivision5

    Komentarz

    • kamel1980
      Rider
      • 2009
      • 304

      #3
      Zamieszczone przez hivision5
      bryła lodu z tira utrąciła mi lusterko szkło i obudowa są całe czy idzie coś z tym zrobić czy trzeba całość nowe lub z rozbitków i gdzie najlepiej sie o to pytać okolice DĘBICY nz podkarpaciu
      A urwał Ci się sam stelaż czy również ten bolec w trójkącie mocującym, na którym czepiany jest stelaż?

      Jeśli sam stelaż, a trójkąt masz cały to możesz szukać z rozbitków. Sam stelaż lusterka pasuje do Octavii również od takich aut:
      - VW Golf 4 / Bora / Passat / Lupo (z dużym lustrem)
      - Seat Leon (przed liftem) / Toledo II
      Inne są jedynie trójkąty mocujące w drzwi (zarówno czarny plastik jak i metal pod nim).

      Gdzie szukać w Twoich okolicach nie pomogę, ale popatrz na allegro..
      A masz elektryczne czy ręczne?
      Jeśli elektryczne to tu masz przykładowo lusterko elektryczne od Golfa 4 za 49zł: http://www.allegro.pl/item851826177_...v_wroclaw.html

      Teraz kwestia naprawy w przypadku uszkodzenia samego stelaża..
      Jeśli dorwiesz lusterko od Octavii to zmieniasz jeden za jeden całość.
      Jeśli natomiast od któregoś z w/w aut to musisz odczepić stelaż od trójkąta (na sprężynie widocznej na fotkach we wrzuconej aukcji) i przełożyć stelaż do swojego trójkąta mocującego. Wrzucasz sprężynę i zawleczkę i składasz resztę.

      Naprawa w przypadku uszkodzenia trójkąta mocującego - wymiana całego lusterka, ewentualnie szukanie samego trójkąta od Octavii.

      P.S. Szukając całego lusterka od Octavii zwracaj uwagę na to czy nie jest z angola.
      Wersje GB są mocowane pod innym kątem w stosunku do drzwi, a co za tym idzie nie będziesz mógł go dobrze wyregulować.
      Wersja EU jest prawie pod kątem prostym względem drzwi, a wersja GB jest jak u nas pasażerskie, tj. pod mniejszym kątem.

      Komentarz

      Pracuję...