[O1] zablokowane drzwi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Kpawel17
    Drive
    • 2010
    • 43

    [O1] zablokowane drzwi

    Zamieszczone przez adamza
    zakończyć umowę po okresie 2 lat (zgodnie z przepisami umowa leasingu musi trwać minimum 40% normatywnej amortyzacji przedmiotu co w przypadku samochodu wynosi 2 lata -
    adamza, zwrócił uwage na ważną rzecz, jeśli zakończysz umowę wczesniej, będziesz musiał oddać vat i podatek, które sobie odliczyłeś od rat.

    KriSSo, powinieneś popytać w VB, może mają jakieś sensowne rozwiązanie, w koncu z tego żyją a jak widać choćby na alledrogo ludzie sprzedają często auta w trakcie trwania leasingu.
    kpawel17
  • delanopl
    Elegance
    • 2009
    • 831

    #2
    [O1] zablokowane drzwi

    Dzisiaj ucieszony po ukończeniu naprawy po dzwonie, pojechałem do sklepu, wychodze a tu szyba opuszczona, domykanie szyb jej nie dzwiga, druga sprawa drzwi są zablokowane, tj. rygiel w górze a klamka nie otwiera drzwi, od środka to samo, wewnętrzna klameczka lata luźno i nie otwiera drzwi.

    Komentarz

    • Paweł-SK
      Ambiente
      • 2009
      • 125

      #3
      klamka wewnętrzna, lata inaczej niż wcześniej ? Jeżeli tak to może być problem, bo wtedy spadła linka no i nie obejdzie się bez demontażu boczka ;/ Jeżeli klamka działa prawidłowo (jest delikatny opór), i slychac ze pracuje w środku, to odchyl zewnętrzną klamke do pozycji otwarcia i po prawej stronie klamki będziesz miał taki plastik wkładany, nasuwany w klamke za którą trzymasz. małym płastkim śrubokrętem podważ to , i przesun delikatnie w strone auta, tak żeby głębiej wszedł. Przerabiałem to we wszystkich 4 drzwiach...

      Komentarz

      • phoneman
        RS
        • 2008
        • 3374
        • Octavia I (1U2)
        • ASV 1.9 TDI VP 110 KM

        #4
        Instrukcje jak rozebrać boczek:

        Z elektryką http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=16228

        i bez http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=3836

        .

        Jeżeli moja odpowiedź okazała się pomocna, wciśnij "Pomógł" k

        Polecam Szybkie pożyczki Rzeszów oraz Tanie ubezpieczenia OC Rzeszów

        Komentarz

        • delanopl
          Elegance
          • 2009
          • 831

          #5
          Dzięki problem tkwił w tym że myślałem już zeby rwać tapicerke:/ ale właśnie zastosowałem sposób Pawła. Druga sprawa że szyba lata swobodnie, jest opadnięta, coś jest wyłamane/urwane, nie trzyma się prowadnicy z obu stron, co tu można zadziałać? Na noc zaryglowałem ją deską i do garażu :diabelski_usmiech

          Komentarz

          • Paweł-SK
            Ambiente
            • 2009
            • 125

            #6
            Cieszę się że udało sie Co do szyby, to rozbierz boczek, i zobacz czy plastik trzymający szybe, zamontowany na prowadnicy (taki biały plastik) nie jest ułamany. jeśli tak, to mechanizm do wymiany, też to przerabiałem, tylko że z tyłu

            Komentarz

            • delanopl
              Elegance
              • 2009
              • 831

              #7
              Wiesz co nie ma tych plastików, ale nie wiem czy tam coś z tymi linkami sie nie porobiło, bo widziałam na alledrogo zestaw naprawczy, właśnie te plastiki. Aha, phoneman dzięki za manuale

              Komentarz

              Pracuję...