Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Inne] Spryskiwacze

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [Inne] Spryskiwacze

    cinek..., ja moge ci polecic 1.6 MPI plus LPG Landi Lorenzo, srednio pali mi 8,5 l. w miescie z klima 9,3 l
    a co sie tyczy 1.6 MPI ma opinie bezawaryjnego

  • #2
    [Inne] Spryskiwacze

    przeszukalem tematy ale nic ciekawego nie znalazlem...
    Problem: nie dzialaja spryskiwacze przedniej oraz tylniej szyby (skoda felicja 1,3mpi)
    kiedy chce spryskac szybe slysze tylko glos silniczka,plyn wogole nie leci...
    dysze sa napewno ok,plyn w zbiorniku jest... problem zaczal sie juz w listopadzie kiedy to przy spryskiwaniu szyb plyn lecial coraz mniejszym strumieniem...az przestal wogole leciec...i mam duzy problem podczas jazdy na trasach...szyba brudna i nic nie widac...
    co moze byc odpowiedzialne za ta usterke?? pompa wody/pompka spryskiwaczy :?:
    :?: czekam na sugestie,pomysly ... nie chce wyrzucac kasy na slepo w zbedne czesci...
    sprzedam do OI :

    szyby cala lewa strona
    nadkole nowe LP
    kontakt PW

    Komentarz


    • #3
      stawiam na pompkę spryskiwaczy to raczej jest niemożliwe aby dwa wyloty czyli przód i tył były zatkane :|

      Komentarz


      • #4
        Najpewniej zaworek w pompce. Jak silniczek chodzi, to zacięła się kulka w zaworku pompki. Tylko dziwne, że żaden spryskiwacz nie chodzi. Normalnie jeden powinien psikać. Przód albo tył.
        Alfee
        Ford Mondeo MKIII kombi Duratec HE 1.8 16V + LPG
        Kawasaki ER5 :-)

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez vince123
          plyn w zbiorniku jest...
          a czy podczas psikania ubywa płyn :?:
          pytam bo czasami może się zdarzyć, że spadnie wężyk z pompki lub bezpośrednio przy dyszy.

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez ufo
            a czy podczas psikania ubywa płyn :?:
            nie ubywa nic... ale watpie zeby spadl jakis wezyk. jutro jeszcze sprawdze... za glosno chodzi mi ta pompka (chyba,nie wiem napewno czy to ona) ... zawsze ciszej pracowala
            sprzedam do OI :

            szyby cala lewa strona
            nadkole nowe LP
            kontakt PW

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez vince123
              za glosno chodzi mi ta pompka
              może osad/kamień z wody, coś przyblokowało pompkę... :?

              Komentarz


              • #8
                skoro obstawiacie ja jako winowajce to rozbiore to i sprawdze co jest nie tak, to pewnie groszowa sprawa wiec moze nowa kupie jak ta nie bedzie dala sie zregenerowac ... moze glupie pytanie ale- czy jest mozliwosc ze jest ona zapowietrzona :?:
                sprzedam do OI :

                szyby cala lewa strona
                nadkole nowe LP
                kontakt PW

                Komentarz


                • #9
                  vince123, takie cos sie nie zapowietrza nawet jak masz zero jak wlejesz powinna normalnie ruszyc

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez ufo
                    może osad/kamień z wody, coś przyblokowało pompkę... :?
                    dzis rozebralem to wszystko i okazalo sie ze pompka byla przyblokowana przez rozne syfy..(nie mam pojecia skad one sie wziely)... zbiornik i koncowke pompki wyczyscilem i wszystko jest ok . dzieki za pomoc... ufo, zasluzyl na punkcik...
                    sprzedam do OI :

                    szyby cala lewa strona
                    nadkole nowe LP
                    kontakt PW

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X