Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z tylnim oparciem w O1 kombi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z tylnim oparciem w O1 kombi

    Mikrowłącznik jest w drzwiach w zamku i jak powyższe funkcje ci nie działają to na 99% on jest winny za to.

    Brzęczyk powinien działać tylko przy otwarciu drzwi kierowcy przy włączonych światłach.

  • #2
    Problem z tylnim oparciem w O1 kombi

    Mam problem ze złożeniem lewego oparcia tylnego fotela czyli za kierowca w O1 kombi. Prawy składa się bez problemu od razu przy pociągnięciu za klamkę do składania czuć opór ale w lewym klamka na początku tak z 2cm podnosi się do góry bez oporu a dopiero potem czuć ze poruszają się cięgna ale widocznie za mało do rozłożenia oparcia. Macie jakiś pomysł co z tym zrobić bo idą wakacje i rozłożone oparcia się przydadzą.



    Zdjęcie przykładowe.
    ]"]Link
    Moja furka
    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=29517

    Komentarz


    • #3
      Ale da sie otworzyc czy nie ??

      Czasem trzeba mocniej docisnac oparcie i wtedy pociagnac. Jak ma sie urwac to i tak sie urwie :diabelski_usmiech
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        No właśnie nie da się otworzyć. Ani drgnie. A nie będę szarpał bo szkoda mi skóry. Chyba wpadnę na jakiegoś spota i kogoś zaprzęgnę do roboty hehe :diabelski_usmiech
        Moja furka
        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=29517

        Komentarz


        • #5
          Spróbuj docisnąć oparcie, pociągnąć klamkę do góry i uderzyć kilka razy w oparcie w miejscu gdzie znajduje sie ten mechanizm, moze coś to pomoże.
          A na spota zapraszamy, jak sie w kilku złapiemy za siedzenie to na pewno pójdzie
          Zapraszam na www.rebel-tuning.com

          Komentarz


          • #6
            witam mam ten sam problem z oparciem tylko tym drugim podwójnym. W końcy wyciągnołem to plastikowe cięgno i okazało sie, że końcówka była ułamana. Zamówiłem w aso detal (cena 5 - 6 PLN) i zainstalowałem. Niestety nic nie pomogło - w moim przypadku walenie i szarpanie nic nie daje, też nie chcę z tym przeginać bo szkoda skóry. Będe to naprawiał chyba w aso podobno nie będzie to duży koszt jak w końcu się z tym uporam to dam znać -- chyba, że koledzy znajdą rozwiązanie.

            [ Dodano: Pią 05 Mar, 10 18:35 ]
            hej kolego i jak walka z oparciem czy udało ci się położyć oparcie jeśli tak to jak i co było przyczyną
            Prawda jest tylko jedna i leży tam gdzie leży

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X