Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] problem chyba z zawieszeniem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] problem chyba z zawieszeniem

    Zamieszczone przez loyd
    K....a, mogłem nie kupować alufelg z oponami 205 :evil:
    Ale przecież nie jeździsz ciągle na maxa? IMO 16" + 205 jest najlepszym kompromisem pomiędzy przyczepnością, wyglądem, spalaniem, komfortem i osiągami.

  • #2
    [O1] problem chyba z zawieszeniem

    Witam,
    mam taki problem, wczoraj jechalem i przy ruszaniu cos uderzylo i od tej pory przy kazdym ruszaniu mam to samo. przysluchalem sie podczas jazdy jakis dziwny odglos pracy ... i tu jes wlasnie problem bo mam wrazenie ze skrzyni albo silnika ale jak przygazuje na 'luzie' to nie ma tego dzwieku to zoastaje skrzynia - biegi wchodza narmalnie albo opony i cos z zawieszeniem POMOCY

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez morgh
      jakis dziwny odglos pracy
      tzn jaki jest ten odglos ???

      Komentarz


      • #4
        mam wrazenie ze nie bede oryginalny jak powiem Ci zebys pojechal na szarpaki, podniosl samochod i wszystko wymacal .... 8)
        kazdy nowy dzien rodzi nowe paranoje ...
        _________________________________________
        Do sprzedania:
        komplet ciemnych foteli z Octavii 1 (Tour),
        zaciski do hamulcow 280mm.

        Komentarz


        • #5
          niech kolega sie wypowie co do tej dziwnej pracy bo jesli o mnie chodzi to mam podejrzenia co do skrzyni biegów lub tulei wahacza

          Komentarz


          • #6
            taki odglos jak by cos tarlo jak by zaczynalo brakowac oleju ale najbardziej zblizony jest do scinania opony ale jak wcisne sprzeglo jadac to ustaje a jak jade na biegu i dodaje gazu to slychac to bardziej

            Komentarz


            • #7
              a nie padły czasem łożyska w skrzyni, nie przypomina to raczej huczenia ??
              http://www.wimeb.markomp.net
              Już nie moja Skodzina
              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=31952

              Komentarz


              • #8
                stawiam na skrzynie na być może mechanizm różnicowy

                Komentarz


                • #9
                  dziwny ten odglos jest nie umiem go okreslic dokladnie jest pukanie przy ruszaniu i ten odglos jak sie dodaje gazu na biegu. przy hamowaniu nie ma czegos takiego. a te lozyska to jakis duzy wydatek ?

                  Komentarz


                  • #10
                    morgan wydaje mi się ze bez wizyty u mechanika to jak wróżenie z fusów, a czy w trakcie jazdy również jest słyszalny ten dźwięk, np przy stałej prędkości , i jeszcze jedno pytanko czy na każdym biegu się tak dzieje ??
                    http://www.wimeb.markomp.net
                    Już nie moja Skodzina
                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=31952

                    Komentarz


                    • #11
                      morgh, miałem tak samo i faktycznie jak makog, napisał
                      Zamieszczone przez makog
                      bez wizyty u mechanika to jak wróżenie z fusów
                      ale miałem właśnie przy takich samych objawach padnięty mechanizm różnicowy no i niestety troche to kosztowało

                      Komentarz


                      • #12
                        prosze Cie nie zalamuj mnie ile ? na kazdym biegu jest to samo no i tylko w trakcie jazdy mam takie cos na postoju nie ma tego i tylko jak jade i jest wrzucony bieg na kazdym

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez morgh
                          a kazdym biegu jest to samo no i tylko w trakcie jazdy mam takie cos na postoju nie ma tego i tylko jak jade i jest wrzucony bieg na kazdym
                          dokładnie tak cena nowej skrzyni w zależności gdzie znajdziesz to od powiedzmy 700 do nawet 3000 za nowa + robocizna jakieś 300 - 600 zł zależy od warsztatu

                          Komentarz


                          • #14
                            no dobra to juz tylko pstryczek zostal

                            Komentarz


                            • #15
                              morgh, jedź do mechanika i niech na 100% zdiagnozuje bo wiesz jak sie nie slyszy to ciężko

                              Komentarz


                              • #16
                                no no ciekawe jak srzynia to czy dlaleko na niej zajade :P ale w poniedzialek zamierzam sie udac do mechanika :evil:

                                Komentarz


                                • #17
                                  hmm jesli to skrzynia to raczej trzeba to szybko zrobic bo jak wywali dziurę w obudowie to bedziesz mial wiekszy problem lub gdy sie biegi zablokują

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    no ale jak to skrzynia to jej sie w nijaki sposob nie regeneruje prawda? tylko wymienia wiec jak bedzie dziura w obudowie to pies ja jeb..... grzej jak sie zblokuja biegi jednym slowem zajeb.......

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      morgh, regeneruje sie skrzynie

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        a moze to tylko przeguby albo wahacze

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          morgh, dlatego jedz do mechanika niech ci podniesie auto po obu stronach, niez zwali półosie i wtedy odpalić auto i na 5 biegu posłuchać co się dzieje

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            no dobra jutro pojade i napisze co sie dzieje

                                            No to juz wszystko wiem mocowanie skrzyni poszlo 2 sruby sie ujeb.... w tym ze jedna zostala w korpusie skrzyni i bez jej wyjecia sie nie obedzie no i najblizszy termin naprawy piatek :shock:

                                            Komentarz

                                            POWRÓT NA GÓRĘ
                                            Pracuję...
                                            X