Tylna wycieraczka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • ps3store
    Classic
    • 2010
    • 19

    Tylna wycieraczka

    Zamieszczone przez tommyk
    To ja mam takie pytanie.

    1. Czy da radę włączyć vcdsem halogeny zamiast świateł mijania jako fukncja LH/CH.
    Nie znalazłem takiej możliwości w O2 przed FL

    Zamieszczone przez tommyk
    2. Czy da radę zmniejszyć moc i skrócić czas obecnie mam 30 s jeśli mam włącznik świateł na on i 80 s jeśli włącznik ona ff ?
    Zmniejszenie mocy - nie da się,
    Skrócenie czasu - jak najbardziej. Można sobie ustawić czas od 10 do 90 sekund z progiem co 10 sekund.
  • Piterpan
    Drive
    • 2008
    • 67

    #2
    Tylna wycieraczka

    Hej,
    Mam problem ze swoją tylną wycieraczką. A mianowicie jeśli załączę spryskiwacz to działa normalnie - przetrze kilka razy i wróci do stanu "0". Problem pojawia się na jednym przetarciu oraz na pracy ciągłej - tzn. wycieraczka "jedzie" do końca a w drodze powrotnej zatrzymuje się w 2/3 szyby i wraca do "0". To się dzieje za każdym razem, bywa też tak iż wycieraczka po wyłączeniu manetka jeszcze kilka razy sobie pochodzi (wcześniej tego nie było). Co może być przyczyną no i jak to naprawić ?
    Pozdrawiam

    Komentarz

    • fallon
      Classic
      • 2009
      • 15

      #3
      Witaj. Na milion procent będziesz miał "zasyfiony" silnik wycieraczki. A właściwie podrdzewiały metalowy trzpień. Ja miałem podobne problemy z zatrzymującą się tylna wycieraczką. Zdjąłem tylne poszycie z klapy (kombi) i odkręciłem silnik z 3 śrub- dziecinnie proste. Następnie odkręciłem osłone blaszaną i ... moim oczom ukazał się widok zardzewiałego trzpienia wycieraczki. Próbowałem sam naprawić, ale u mnie doszedł do tego problem z ułamanym przewodem przez który podawany jest płyn spryskiwacza. Dlatego kupiłem uzywany silnik, który okazal sie również częściowo zardzewiały w środku. Przeczyściłem trzpień i mocno nasmarowałem i teraz śmiga prawie idealnie.

      Komentarz

      • sebu
        L&K
        • 2008
        • 1304
        • Octavia II (1Z3)
        • AHF 1.9 TDI VP 110 KM
        • CDAA 1.8 TSI 160 KM

        #4
        fallon,zgadzam się
        u mnie też tak było po przeczyszczeniu wszystko wróciło do normy
        Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz
        jak pomogłem to daj punkcik
        sprzęgło od G 60

        Komentarz

        • Udesky
          RS
          • 2007
          • 1692
          • Octavia I (1U2)
          • AHF 1.9 TDI VP 110 KM

          #5
          Zamieszczone przez fallon
          Witaj. Na milion procent będziesz miał "zasyfiony" silnik wycieraczki. A właściwie podrdzewiały metalowy trzpień.
          U mnie jest to samo.
          Zamieszczone przez fallon
          doszedł do tego problem z ułamanym przewodem przez który podawany jest płyn spryskiwacza.
          To pewnie podobnie jak u mnie systematycznie zalewało silniczek.
          Ja tam wszystko popsikałem nasmarowałem, ale dalej przeskakiwała/blokował się. O dziwo po okresie zimowym, kiedy nie używałem tylnej wycieraczki, bo mnie wkurzało jej zatrzymywanie się, zaczęła skubana działać poprawnie. :szeroki_usmiech
          W Polsce nie ma kryzysu.
          Kryzys jest w państwach, w których kiedyś był dobrobyt.

          Komentarz

          Pracuję...