Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Ustrojstwo pod korkiem wlewu oleju

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Ustrojstwo pod korkiem wlewu oleju

    Zamieszczone przez xplo
    Ktoś tu pisał o nowej Kia Optima ? Chyba chodzi o Magentisa ??
    Magnetis w starej wersji wypada już z rynku i nie ma co brać jego pod uwagę, wchodzi nowa Optima (Magnetis) a to już dopracowane technicznie i stylistycznie auto. Optima jeszcze u nas w kraju jest nie sprzedawana ale to kwestia czasu i myślę, że jeśli cena tego auta będzie atrakcyjna, a zapewne będzie to samochód który znajdzie wielu chętnych.

    [ Dodano: Pon 11 Paź, 10 09:12 ]
    Zamieszczone przez paweł2
    zostaly:O2,Accord,nowy Passat,Mazda6
    ja osobiście bym brał mazdę 6 :P miałem wcześniej tą markę auta i złego słowa o niej powiedzieć nie mogę a zamiast O II zdecydowanie wolał bym Passata no i jeśli ma się odwagę i nie chce być banalnym to nową Kia Sportage (dobra cena i wyposażenie) lub Hyundaia Ix35 (zdecydowanie nie banalne auto w przystępnej cenie i oferujące sporo radości z jazdy), myslę że Honda jednak lekko przesadza z ceną :?

  • #2
    [O2] Ustrojstwo pod korkiem wlewu oleju

    Witam. Mam problem z tym ustrojstwem pod korkiem wlewu oleju, otoz wykreca sie zawsze razem z korkiem. Ten zab, ktory powinien toto blokowac nie trzyma, przeskakuje i wychodzi calosc do gory. Co moge zrobic ? Kupic nowe ? Nawet nie wiem jaka jest fachowa nazwa , szukalem na #czesci skoda# jakos bez skutku ? Dzieki z gory za wskazowki, pozdrawiam.
    Franek

    Komentarz


    • #4
      Witam
      U mnie jest to samo od nowości i też nie wiem co zrobić z tym fantem.Widocznie TTTM
      Pozdrawiam Janusz

      Komentarz


      • #5
        o czym dokładnie mówicie :?: :shock:
        saport techniczny baj DGW
        była BKD+DSG '05 120kkm
        była BXE '08 190kkm
        no i nie ma :-)

        Komentarz


        • #6
          szkoda, jest to coś w rodzaju tulejki z tworzywa,która jest pomiędzy pokrywą rozrządu a korkiem wlewu oleju.
          Pozdrawiam Janusz

          Komentarz


          • #7
            a to nie wiem o co cho, ale widać, ten typ tak nie ma chyba...
            saport techniczny baj DGW
            była BKD+DSG '05 120kkm
            była BXE '08 190kkm
            no i nie ma :-)

            Komentarz


            • #8
              NIE !!!!! To jest sam korek, chodzi o to w co on wchodzi, to sie wykreca cale z korkiem z "bloku silnika" powiedzmy, kurcze nie wiem dalej jak to wytlumaczyc.

              [ Dodano: Sro 14 Kwi, 10 17:50 ]
              Przedtem tak nie bylo, tylko jeden PanMechanik za silno szarpnal czy cos takiego i ten zab co to trzyma juz... chyba nie trzyma. Teraz jak wychodzi cale , to trzeba sie troche silowac, zeby sam korek od tego odczepic. On sie tak jakby zasysa.
              Franek

              Komentarz


              • #9
                zapewne kolegom chodzi o pierścień uszczelniający 038133287C albo wlew oleju 038115301E i absolutnie tak nie powinno być.
                ]"]404 Not Found
                O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

                Komentarz


                • #10
                  loru, dzieki !!! wlasnie, wlew oleju wylazi razem z korkiem, ktory sie jakos tak przyssywa.
                  Co radzicie ?? A propos, loru, wpisywalem numer wlewu, ktory podales na czesciskoda i jakos nic sie nie pokazuje ??
                  Dla scislosci, silnik suchy przy wlewie![/b]
                  Franek

                  Komentarz


                  • #11
                    Wlew oleju - 33,61zl
                    Pierscien uszczelniajacy - 13,74zl


                    Teoretycznie kazde ASO Skody,VW, Audi, Seata powinno miec lub moze sciagnac. Problemem jest jak ASO czesc sciaga ponad rok :lol:
                    Spritmonitor.de

                    Komentarz


                    • #12
                      Zamieszczone przez Salvatore769
                      A propos, loru, wpisywalem numer wlewu, ktory podales na czesciskoda i jakos nic sie nie pokazuje ??
                      zadzwoń do nich , nie zawsze wszystko mają na stronie, swego czasu też coś szukałem i u ich nie było ale po tel i podaniu numerka pan podał cenę, zresztą Maicroft, już podał ceny.
                      O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

                      Komentarz


                      • #13
                        Dzieki Panowie , pozdrawiam.

                        [ Dodano: Sob 05 Cze, 10 01:26 ]
                        Zamieszczone przez jano
                        Witam
                        U mnie jest to samo od nowości i też nie wiem co zrobić z tym fantem.Widocznie TTTM
                        Nie nie, TTT nie ma.
                        Zakupilem korek, pierscien gumowy (tego akurat nie musialem) i wlew oleju, 80 pln (Skoda Dzierzoniow), wymienilem i jest cacy. Ten dlugi zab ladnie zaskoczyl i trzyma, korek sie wykreca normalnie, juz bez wlewu. Pozdrawiam.
                        Franek

                        Komentarz


                        • #14
                          Panowie, a jak wyjąć ten wlew oleju żeby nic nie połamać. Chciałbym wymienić uszczelkę. Uszczelkę mam, ale jak to wyjąć?
                          Szarpnąć do góry? Kręcić w lewo/prawo?
                          Pozdrawiam
                          Andrzej
                          Sprzedam dom: http://www.paulinaguzek.pl/dom/
                          ---


                          A to moja skodzinka:
                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?p=1470014

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X